Що нового в продовольчій безпеці в цьому місяці?

Що нового в продовольчій безпеці в цьому місяці?

Культура безпеки харчових продуктів – це нове ключове слово у галузі; Починаючи з BRCGS Food Version 8, яка з’явиться у лютому 2020 року, ми очікуємо побачити більше попиту на “спільні цінності, переконання та норми, які впливають на умонастрої та поведінку щодо безпеки харчових продуктів в/поперек/по всій організації”

розвинути власну культуру безпеки харчових продуктів, GFSI опублікував позиційний документ щодо культури безпеки харчових продуктів, який стосується трьох основних тем:

  • Суттєва роль керівників в організації (пункт, який також відіграє значну роль у перегляді ISO 9001:2015)
  • Такі фактори, як спілкування, освіта, співпраця та особиста відповідальність
  • Навички, такі як пристосованість або усвідомлення ризиків, щоб перевести практики безпеки харчових продуктів з теорії на практику

Тут ви можете отримати доступ до короткого викладу позиції документа.

1 серпня BRCGS запустила Global Standard for Packaging Materials видання 6, і змінилося не лише ім’я. Новий BRCGS Packaging Materials видання 6 включає шість основних змін: дві ключові зміни, що стосуються протоколу, і чотири ключові зміни стосовно вимог колишніх Упаковка та Пакувальні матеріали” видання 5 – сертифікація.

Зміни до протоколу:

1. Вилучення другої гігієнічної категорії
2. Видалення опції другого/розділеного неоголошеного аудиту

Зміни у вимогах:
1. Коригувальні та запобіжні дії: основна стаття
2. Акцент на якість продукції
3. Безпека продукту і культура якості
4. Контроль пелет, пластівців і порошку в пластмасовій промисловості

Після опублікування нової версії 1 серпня 2019 року настає перехідний період у шість місяців. Використання видання 6 є обов’язковим для всіх сертифікаційних аудитів, які проходять з лютого 2020 року. Тут ви можете прочитати більше про зміни та завантажити новий стандарт.

Представляємо новий Стандарт Етичної торгівлі (Ethical Trade) та Відповідальних Ресурсів (Responsible Sourcing) BRCGS
У галузі споживчих товарів BRCGS Global Standards широко визнані як одні з провідних держателів схем сертифікації якості та безпеки продукції. З новим Global Standard for Ethical Trade & Responsible Sourcing, BRCGS переймає свій досвід управління схемами у сфері Responsible Sourcing. У цій статті ми надаємо огляд того, чого очікувати від нової схеми.

В інших новинах щодо безпеки харчових продуктів: FSSC 22000, версія 5 – основні зміни

3 червня FSSC 22000 опублікував версію 5 своєї схеми сертифікації. Однією з основних причин перегляду є публікація минулого літа стандарту ISO 22000: 2018, який використовується як основа для схеми сертифікації, орієнтованої на GFSI. Нова версія включає в основному структурні зміни, які ми представимо в цій статті.

З матеріалів поточного бюлетеню DQS CFS

Дітер Штадлер та команда корпоративного маркетингу
Опубліковано в Новини холдингу DQS