Безпека на робочому місці

Безпека на робочому місці

 Компанії по всьому світу, від всіх секторів бізнесу, бачать в DQS довіреного партнера з сертифікації систем управління. Дізнайтеся, що ми пропонуємо в даному огляді, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути корисні.

BS OHSAS 18001ISO 45001:2018SEDEX SMETASA8000 - Соціальна відповідальністьIQNet SR10

BS OHSAS 18001  Охорона і безпека праці – це завдання керівництва

Workplace Safety

Догляд за своїми працівниками – одна з найважливіших цілей вашої організації. Впроваджуючи систему управління охороною праці та технікою безпеки згідно BS OHSAS 18001, ви виконуєте як власні вимоги, так і законодавчі вимоги щодо безпеки на робочому місці. DQS пропонує комплексну оцінку вашої системи управління, що передбачає видачу сертифіката. Система управління згідно BS OHSAS 18001 повністю сумісна з ISO 9001 (якість) та ISO 14001 (навколишнє середовище), і тому цілком підходить для того, щоб бути частиною інтегрованої системи управління.

Стандарт з багатьма перевагами

За допомогою системи управління охороною праці відповідно до міжнародного стандарту BS OHSAS 18001 ви оптимізуєте свої операційні процеси щодо безпеки на робочому місці та здоров’я своїх працівників.

Це має позитивні наслідки для вашої організації: низький рівень нещасних випадків та захворювань серед працівників призводить до зниження витрат. Поінформованість ваших працівників щодо безпеки підвищується за допомогою впровадження відповідних заходів. І як організація ви здобуваєте юридичну визначеність.

Ваші наочно покращені показники безпеки на робочому місці покращують імідж вашої організації та створюють конкурентні переваги для вас на ринку.

Вимоги BS OHSAS 18001 відповідають циклу PDCA (Plan-Do-Check-Act), використовуючи такі критерії: політика безпеки на робочому місці, ідентифікація небезпеки, оцінка ризиків та контроль ризику, юридичні та інші вимоги, цілі, програма, структура та відповідальність, навчання/обізнаність та здібності, керівництво, співпраця та комунікації, документація/контроль документів і даних, контроль операційних процесів, готовність та заходи до надзвичайних ситуацій, вимірювання та моніторинг ефективності, внутрішній аудит та огляд управління.

Як це працює

Ви можете мати вашу систему управління всебічно перевірену відповідно до вимог BS OHSAS 18001 — або на основі окремих аспектів або процесів. В обох випадках ми покажемо вам сильні сторони вашої системи, потенціал для вдосконалення, і підсумуємо результати у письмовому звіті.

Успішний, всебічний аудит системи буде підтверджений видачею сертифіката. За запитом ми також можемо регулярно перевіряти окремі аспекти вашої організації.

Перероблений стандарт

Нова норма ISO 45001:2018 пропонує структуру високого рівня для легкої інтеграції з ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 або іншими нормами ISO, встановлюючи орієнтири, що застосовуються через політичні, економічні та соціальні бар’єри, пов’язані з запобіганням травматизму та слабкому здоров’ю працівників в організації. Міжнародний форум з акредитації (International Accreditation Forum — IAF) визначив трирічний перехідний період, починаючи з дати публікації ISO 45001.

Дізнайтеся більше про ISO 45001:2018

Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Документи для завантаження

ISO 45001:2018 Охорона і безпека праці – це завдання керівництва

Охорона і безпека праці ISO 45001:2018, опубліковано 12 березня 2018 року

Рівно через п’ять років після прийняття рішення про створення міжнародного стандарту охорони та безпеки праці ISO оголосила про затвердження ISO 45001. Цей стандарт замінює OHSAS 18001: 2007 у повному обсязі, має таку ж структуру, як ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015 а також поділяє ту саму термінологію. Це полегшує інтеграцію менеджменту охорони та безпеки праці в загальну систему управління.
Міжнародний форум з акредитації (International Accreditation Forum – IAF) визначив трирічний перехідний період, починаючи з дати публікації ISO 45001.

Далі ви дізнаєтесь про основні аспекти цієї нової версії.

Передумова
Коли у проектною групою “Оцінка охорони і безпеки праці” (Occupational Health and Safety Assessment Series – OHSAS) у 1999 році було опубліковано OHSAS 18001 (вимоги) та 18002 (вказівки щодо впровадження), це було першим єдиним, уніфікованим підходом до теми охорони і безпеки праці. На той час, коли BSI Group у 2009 прийняла OHSAS 18001 як британський стандарт році, у 116 країнах було видано понад 54 000 сертифікатів.

Спираючись на цей міцний фундамент і з метою посилення міжнародного прийняття стандартів 18000, Міжнародна організація стандартів (ISO) у 2013 році взялася за проект розробки ISO 45001 як вдосконаленого аналога та наступника.

Статистика втрат та смерті *

Щодня:

– 868 493 нещасних випадків трапляються на роботі

– 6 300 працівників помирають від нещасних випадків на виробництві або захворювань у всьому світі

– загалом 4% світового валового національного продукту (ВНП) втрачається з тих же причин. Або, іншими словами, кожна компанія втрачає 4% свого обігу

* Джерело: Статистика Міжнародної організації праці через www.iso.org

Мета ISO 45001
Мета ISO 45001 – допомогти організаціям розробити системи для запобігання травматизму та погіршенню здоров’я, незалежно від розміру чи галузі. Усі його вимоги покликані інтегруватись у загальні процеси управління організацією відповідно до так званої Структури високого рівня ISO, вже прийнятої для ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015.
Зміни змісту
Стандарт має таку ж структуру, що і ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015, а також поділяє ту саму термінологію. Це полегшує інтеграцію менеджменту охорони і безпеки праціі в загальну систему управління.
Варто зазначити пару змін:

 • Зосередження на контексті організацій
 • Підхід на основі розгляду ризиків
 • Контекст організацій
 • Більш сильна роль топ-менеджменту…
Ваші переваги
 • Міжнародні стандарти встановлюють орієнтири, які діють через політичні, економічні та соціальні бар’єри
 • Структура високого рівня для легкої інтеграції з стандартами ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та іншими
 • Підходить для організацій будь-якого розміру або структури
 • Знизить ризик та покращить імідж вашого бренду в очах клієнтів та ділових партнерів
 • Менше аварій означає менше переривання операційних процесів
 • Захистіть свій бренд, забезпечивши, щоб ваші постачальники виконували вимоги OHSAS
 • Спрощує дотримання законодавчих та нормативних вимог

Сертифікованим організаціям потрібно буде перейти до переглянутого стандарту. Це означає, що вам доведеться переглянути своє розуміння контексту організації, потреб та очікувань відповідних зацікавлених сторін. Вам доведеться визначити ризики та можливості, які потрібно вирішити і, залежно від результатів вашого аналізу, процеси та системну документацію можливо доведеться переглянути і прирівняти до нових вимог.

DQS, маючи більше 30 років досвіду, підтримує своїх клієнтів проводячи:

 • Вебінари
 • Семінари та тренінги
 • Аудит невідповідностей

Щоб отримати індивідуальну інформацію про ISO 45001:2018, зв’яжіться з нашим офісом.

SEDEX SMETA

Sedex LogoSEDEX-Database дозволяє своїм членам показати клієнтам, що вони поважають етичні принципи і соціально стале виробництво.

Постачальник  Ethical Data Exchange Database є всесвітньою платформою для обміну інформацією про етичне стале виробництво в ланцюжку поставок. SEDEX-Database дозволяє своїм членам управляти своїми постачальниками і знизити свої ризики шляхом обміну інформацією про етичну продуктивність. Цим шляхом поліпшення у відносинах щодо сталої етичної  ділової практики виконуються по всьому виробничому ланцюжку.

Компанії, які виконують SEDEX-аудит відповідно до рекомендацій SMETA і діляться цією інформацією в SEDEX-базі даних, можуть довести своїм клієнтам, що вони поважають етичні принципи і мають соціально стале виробництво. Клієнти, з іншого боку, можуть ефективно управляти своїми постачальниками відповідно до цих принципів, тим самим знижуючи свій ризик.

Переваги для вашої організації:

 • Поліпшення репутації вашої компанії
 • Конкурентна перевага
 • Зниження ризику
 • Поліпшення відносин з постачальниками
 • Один замість декількох аудитів

Категорії членства SEDEX

Користувачі можуть реєструватися в базі даних Sedex зі статусом A, B або AB:

 • Статус А: кінець ланцюжка поставок, як правило, роздрібні торговці, які хочуть керувати своїми постачальниками через Sedex
 • Статус В: зазвичай виробники на початку ланцюжка поставок, яким пропонується обмінюватися даними про їх етичні норми зі своїми клієнтами
 • Статус AB: як правило, процесори і дистриб’ютори з середини ланцюжків поставок, які з одного боку хочуть отримувати інформацію від своїх постачальників, і, в свою чергу, їм пропонується надавати інформацію про свою власну етичну продуктивність для своїх клієнтів

SA8000 – Соціальна відповідальність

SA8000 це міжнародний стандарт, опублікований в 1997 році в некомерційній організації SAI (Social Accountability International). Компанії вибирають аудит і сертифікацію відповідно до SA8000, тому що вони хочуть продемонструвати соціальну відповідальність, притаманну їх системі управління. Це включає в себе демонстрацію як топ-менеджмент враховує прав співробітників, робоче середовище, а також основні права людини.

Основні вимоги SA8000 відносяться за тематичними напрямками: дитяча праця, примусова праця, здоров’я і безпека, свобода зібрань, дискримінація, покарання, робочий час, оплата праці і система управління.

SA8000 є першим стандартом що аудитується в цій сфері. Він заснований на угодах, встановлених Міжнародною організацією праці (МОП), Загальної декларації прав людини (Universal Declaration of Human Rights) та Конвенції ООН з прав дитини (UN Convention for Children’s Rights).

DQS проводить оцінку і сертифікацію в SA8000 від імені IQNet, найбільшої в світі мережі органів з сертифікації систем менеджменту. IQNet акредитована для цього соціального стандарту SAAS (соціальна відповідальність послуги з акредитації).

Переваги:

 • Легко інтегрується в існуючі системи управління
 • Сертифікат забезпечує конкурентні переваги і покращує імідж
 • Підвищує упевненість працівника, довіру і задоволеність
 • Демонструє високу оцінку
 • Покращує взаємну довіру у вашій власній мережі постачальників

IQNet SR10 Корпоративна соціальна відповідальність, на основі ISO 26000

Громадськість все частіше вимагає від корпорацій і організацій виконувати свої зобов’язання із соціальної відповідальності, а також поліпшувати вплив їх діяльності і рішень на навколишнє середовище і суспільство в цілому. Все більше і більше громадськість звертає увагу на те, як організації управляються зі своєю відповідальністю як корпоративні громадяни. Споживачі і покупці вимагають етичної поведінки і прозорого управління.

З метою задоволення зростаючих потреб в міжнародно прийнятому стандарті, IQNet розроблена специфікація IQNet SR 10, яка була опублікована в грудні 2011 року. Цей стандарт базується на Іспанській специфікації RS 10, розробленій AENOR і ISO 26000. Серед інших чинників, зокрема особливої силі цього стандарту IQNet, є те що він надзвичайно підходить для інтеграції в існуючу систему управління (завдяки більш ніж двадцятирічному досвіду компанії IQNet з сертифікації), а також її міжнародне визнання.

У квітні 2015 року, IQNet випустила другу версію стандарту, IQNet SR10:2015.

Переваги для вашої організації:

 • Поліпшення іміджу в очах клієнтів і споживачів; виділятися на тлі конкурентів
 • Гарантоване виконання законних вимог
 • Міжнародна порівнянність, ранжирування і оцінка робить ваші власні корпоративні зобов’язання прозорими і заслуговуючими довіри
 • Довгострокове зростання економічного успіху з мінімальним впливом на навколишнє середовище; довгострокове підвищення конкурентоспроможності

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial