Для клієнтів DQS Україна

Для клієнтів DQS Україна

COVID-19 «Коронавірус»: як DQS підтримує клієнтів

На сьогоднішній день Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу. DQS дуже уважно стежить за розвитком подій.

Нашою головною турботою є здоров’я і безпека наших клієнтів, співробітників і аудиторів, а також спільнот, в яких ми працюємо і в яких ми живемо, надаючи кожному інформацію для прийняття необхідних рішень.

DQS знаходиться в тісному контакті зі своїми органами з акредитації, офісами і аудиторами по всьому світу, щоб надати клієнтам потрібну інформацію, необхідну для пом’якшення впливу на їх організації, і про те, як DQS готова допомогти нашим клієнтам управляти їх бізнес-операціями і вимоги до системі управління під час цієї пандемічного події.

У випадках, коли ваша організація постраждала від спалаху COVID-19 і/або вам потрібна порада щодо відстрочки або зміни запланованого аудиту, будь ласка, надайте в офіс DQS Україна необхідну інформацію для оцінки можливості проведення аудиту, засновану на таких основних питаннях:

  • Чи може аудит пройти відповідно до графіка?
  • Який ступінь поточних обмежень на об’єкт/організацію:
    • Чи можна отримати доступ до підрозділів вашого об’єкта/організації?
    • Хто доступний?
    • Чи є у вас необхідні технології/досвід проведення віддалених зборів, заснованих на відео-конференціях?
  • Також важливо знати, який аудит запланований в даний час: це ресертіфікационний аудит або контрольний аудит? Для яких стандартів ви сертифіковані?
  • Які специфічні процесно-орієнтовані ризики для вашого бізнесу?

На основі відповідей на ці питання і подальшого обміну інформацією з нашими клієнтами буде визначено індивідуальне рішення в кожному конкретному випадку.

Ми готові допомогти Вам, але можливі додаткові фактори ризику, які потрібно буде обговорити, так як ми постійно відстежуємо регіональні проблеми і розвиток цієї пандемічної події.

Будь ласка, інформуйте про будь-які питання і проблеми офіс DQS Україна, не соромтеся зв’язатися з нашими співробітниками та вашим аудитором!

Опубліковано в Новини DQS-Україна