DQS Compact: Ви достатньо безпечні?

DQS Compact: Ви достатньо безпечні?

Ласкаво просимо до третього видання DQS Compact в цьому році, де наша редакційна колегія вкотре збирала історії з різних офісів, стандартів та клієнтів DQS у всьому світі.

Ми починаємо з TISAX і чому автомобільна промисловість (не тільки) так хвилюється з цього приводу, далі третья частина нашої серії про ISO 45001 та важливості участі працівників та консультацій з питань охорони та безпеки праці.

Щодо Логістики, ви можете прочитати тут про TAPA і чому UPS вважає, що їх GDP сертифікація проведена DQS була гарною ідеєю, в той же час два аудитори DQS діляться з нами своїми ідеями щодо цифровізації управління якістю, і ми ділимося гордістю TDK та DQS Inc. з святкування сертифікації.

Окрім цього, деякі презентації сертифікатів DQS Малайзії для клієнтів Aerospace. Насолоджуйтесь щасливими обличчями клієнтів, які дуже задоволені послугами, які надають наші міжнародні офіси та аудитори!

Якщо ви хочете продовжувати читати про останні події у світі стандартів та що нового у DQS Group, відвідайте наші канали соціальних медіа

Дітер Штадлер та Команда корпоративного маркетингу DQS

Завантажити журнал
Опубліковано в Новини холдингу DQS