eОцінювання & еНавчання

Інші послуги

Ми можемо запропонувати вашій компанії повний спектр послуг з сертифікації, а також за межами сертифікації. Наш досвід робить нас відмінним провайдером послуг для аудита постачальника та наглядових аудитів, а також тренінгів та програм маркування. Ми прагнемо запропонувати вашій компанії найкращі рішення для поліпшення продуктивності бізнесу. Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

Електронне оцінювання & навчання

Онлайн система навчання і оцінки комплектом до нашого потужного рішення

Інновації в стилі онлайн

Розробка суцільної системи управління якістю не просто здобуток. DQS eSolutions це ряд програмних засобів, покликаних допомогти організаціям рости до стабільній системі управління.
DQS має більш ніж 25-річний досвід роботи в області систем управління і сертифікації. Ми любимо ділитися цими знаннями! Наші інструменти електронного навчання призначені для навчання ваших співробітників плюсам та мінусам систем управління якістю, а також різним стандартам та правилам, що стоять за ними.
Під керівництвом особистого онлайн тренера клієнти можуть вибрати один з двох різних областей: електронним оцінюванням чи навчанням – eAssessments чи eLearning.

eAssessments – електронне оцінювання 

Інструмент оцінки систем і процесів управління.

Самооцінка оцінка системи і результату у вигляді структурованого звіту, виявляючи і сильні моменти, і можливості для поліпшення. Ця програма може бути використана як основа для внутрішнього аудиту, для перевірки зрілості впроваджених систем управління, а також для того щоб продемонструвати свої власні досягнення для клієнтів шляхом документованого само-декларування. Система вимірна, так що всі результати можуть привести до дій з метою постійного вдосконалення.

Наші eAssessment інструменти дозволяють організаціям проводити самооцінку, або в підготовці традиційної оцінки наших аудиторів, або як захоплюючі вправи по виявленню потенціалу для поліпшення.

eLearning – електронне навчання

Інструмент для кваліфікаційних кадрів на будь-якому рівні.
Електронне навчання забезпечує співробітників, фахівців і менеджерів можливістю «вчитися у кращих», і дає документальне підтвердження цього знання. Учням пропонується розширити свої горизонти в області систем управління, стандартах і аудитах. Аудитори та інші експерти діляться своїми ноу-хау для того, щоб учні знали, розуміли і реалізували свої знання.
Гнучкість є торговою маркою нашої серії eSolutions. Обидві наші платформи eAssessment і eLearning легко можуть бути адаптовані з урахуванням ваших конкретних побажань.

Зацікавилися? Відвідайте www.dqs-xpert.com для отримання додаткової інформації!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial