Енергоефективність

Енергоефективність

Компанії у всьому світі, починаючи з усіх секторів бізнесу, вважають DQS своїм надійним партнером у сертифікації систем управління енергоефективністю. Дізнайтеся, що ми пропонуємо, за допомогою огляду нижче, або зв’яжіться з нами, щоб дізнатись, як ми можемо обслуговувати.

ISO 50001 – Економія енергії, витрат і податків

Управління енергоспоживанням

Сьогодні ретельне поводження з енергетичними ресурсами  є одним з найважливіших обов’язків будь-якої організації. Відповідні заходи спрямовані на неухильне поліпшення енергоефективності, а також всієї діяльності організації пов’язаної з енергетикою. Міжнародний стандарт управління енергоресурсами ISO 50001 забезпечує вашу організацію ідеальною структурою: вона дозволяє не тільки економити енергію, а й знизити витрати. І більш того: у багатьох країнах уряди надають фінансові вигоди енергоефективним організаціям. Ви готові дотримувати організацію на рівні сучасних питань енергетики? Тоді чому б вам не продемонструвати свої здібності з сертифікатом ISO 50001?

Прозорість процесів за рахунок чіткого планування енергії

ISO 50001 є стандартом системи управління, що підтримує вашу організацію в впровадженні комплексної системи управління енергоспоживанням і безперервного поліпшення енергетичної ефективності, пов’язаних з цим. При цьому, вона фокусується на огляді енергетичної системи вашої організації та впровадженні процесів енергетичного планування.

Найбільш важливі передумови систематичного обліку енергетичних потоків вашої організації є визначення енергетичних цілей і планів дій, а також докладні і відповідні механізми для моніторингу. Реалізація вимог законодавства додає додатковий компонент правової визначеності.

Система управління енергоспоживанням відповідно до ISO 50001 заснована на циклі PDCA, таким же чином, як ISO 9001 або ISO 14001, це означає, що вона може бути легко інтегрована в існуючу систему управління. Покращена прозорість енергетичних потоків дозволяє проводити більш жорстку оцінку діяльності, пов’язаної з енергетикою, в повсякденній роботі. Крім того, добре обґрунтований аналіз даних допоможе вам визначитися з потенціалом економії коштів.

Як це працює

Сертифікація по DQS дасть багато більше бонусів для вашої організації, чим проста декларація відповідності. Для досягнення максимальної користі на місці, ми адаптувати планування кожної оцінки і координації з вами щодо будь-яких відомостей, ваших корпоративних цілей і чинників успіху. Попередній аудит DQS може бути заздалегідь використаний для оцінки ефективності, а також визначити сильні сторони і потенціал для поліпшення. У разі більших проектів по сертифікації, нараду з планування проекту є цінною можливістю для вашої організації, щоб зустрітися з провідним аудитором, а також спільно з ним підготувати план індивідуальні оцінки для територій і об’єктів, що аудитуються.