GC-Марк

Інші послуги

Ми можемо запропонувати вашій компанії повний спектр послуг з сертифікації, а також за межами сертифікації. Наш досвід робить нас відмінним провайдером послуг для аудита постачальника та наглядових аудитів, а також тренінгів та програм маркування. Ми прагнемо запропонувати вашій компанії найкращі рішення для поліпшення продуктивності бізнесу. Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

GC-Марк

Довіра є найціннішою валютою в світі. Важко виграти і легко втратити. GC-Марк, як знайоме обличчя в натовпі: вона надихає віру у клієнтів і змушує їх відчувати себе як вдома.

GC-Marks це добровільна сертифікація продукції і послуг, на основі відповідних правил і відповідно до вимог GC-Mark. Програми пов’язані з продуктом під GC-Mark доповнює CE-фреймвок.

Оскільки GC-Mark грунтується на жорстких стандартах і прозорих критеріях, вона будує довіру на непорушній основі. GC-Marks добровільні сертифікати продукції і послуг, на основі відповідних правил і відповідно до вимог GC-Mark.

Розмістіть GC-Марк на своєму сайті, в брошурах, на стінах ваших об’єктів, або в будь-якому місці де ви хочете: візуально приваблива друк підкреслює силу вашої організації, а також інформує клієнтів і акціонерів про ваші конкурентні доблесті.

GC-Марк показує клієнтам і споживачам що DQS, як незалежна третя сторона, довела що продукти і послуги відповідають встановленим вимоги.

Зацікавилися? Відвідайте www.gc-mark.com для отримання додаткової інформації!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial