Корма для тварин

  Корма для тварин

Безпека та якість кормів для тварин є першим етапом для безпеки споживачів.

QSFAMI QSFSSC 22000GTP Краща торгова практика

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

QS: Забезпечення якості від ферми до магазину

QS – це є схема забезпечення якості харчових продуктів, яка враховує всі етапи повного ланцюжка поставки харчових продуктів. Через цілісний підхід знак сертифікації QS означає підвищення безпеки харчових продуктів і вселяє довіру.

Логотип QS швидко зарекомендував себе як знак безпеки і надійності, і тепер споживачі можуть знайти його на широкому асортименті продукції, в тому числі  яловичини, свинини і птиці, а також на фруктах, овочах і картоплі.

Продовольчі товари мають знак сертифікації QS, якщо всі сторони у всьому ланцюжку виробництва і розподілу відповідають вимогам QS. Це включає в себе якість кормів для тварин, якість переробки м’яса, фруктів і овочів, а також якість роздрібної торгівлі та продажу кінцевого продукту.

DQS CFS є затвердженим органом з сертифікації ланцюжка поставок м’яса і м’ясних продуктів, а також фруктів, овочів і картоплі.

Переваги:

 • Підвищення довіри споживачів
 • Підвищення безпеки та гігієни по всьому ланцюжку поставок
 • Повна простежуваність продукції
 • Ефективна ідентифікація і контроль можливих ризиків

Сертифікація процесу:

Специфічним для оцінки QS є те, що будь-які невідповідності будуть розділені на три категорії, яким надалі призначать шкалу оцінок. Після оцінки, організація отримує плани дій з невідповідностями, якщо такі є. DQS приймає рішення про позитивний результат сертифікації. Організація отримує звіт і сертифікат, але повинна протягом певного періоду часу працювати над невідповідностями.

Синергізм може бути реалізований при одночасній оцінці інтегрованої системи менеджменту відповідно до різних стандартів.

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

FAMI QS – Кормові добавки та премікси

FAMI-QS призначений для організацій, що здійснюють виробництво кормових добавок та/або постачання окремих компонентів для комбікормової промисловості.

FAMI-QS є реакцією виробників кормових добавок і преміксів на European Regulation (EC) 183/2005 з гігієни кормів. Стандарт являє собою європейську систему для належної виробничої практики в області безпеки кормів. Його застосування призначене для того, щоб гарантувати безпеку і хороші гігієнічні умови у всьому ланцюжку виробництва продуктів харчування, щоб включити всі компоненти контролю. Оцінка надає виробнику і постачальникам компонентів кормів можливість продемонструвати безпечність своїх процесів і їх відповідність вимогам FAMI-QS.

Переваги для вашої організації:

 • Виконання вимог FAMI-QS і охорона відповідних ринків
 • Підвищення довіри клієнтів і роздрібних торговців в здатності організації забезпечити якість продукції
 • Інтеграція сучасних процедур відносно аналізу небезпеки, оцінки ризиків і превентивних стратегій в існуючу систему управління
 • Підвищена безпека продукту і зменшений ризик виникнення відповідальності за якість продукції

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

FSSC 22000: Сертифікація системи безпеки харчових продуктів

Сертифікація системи безпеки харчових продуктів 22000 (FSSC 22000) є надійною, базованою на ISO, міжнародно прийнятою схемою сертифікації для аудиту і сертифікації безпеки харчових продуктів у всьому ланцюгу поставок. FSSC 22000 використовує існуючі стандарти ISO 22000, ISO 22003 та технічні характеристики для сектора PRP, які були розроблені на основі широких і відкритих консультацій з великою кількістю відповідних організацій. Виробники, сертифіковані за ISO 22000, можуть отримати повний GFSI, пройшовши FSSC 22000 сертифікацію відповідно вимогам технічної специфікації для PRP сектора і додаткових вимог до схеми.

Огляд рамок FSSC 22000

Стандарт складається з трьох компонентів: ISO 22000, PRP та додаткових вимог FSSC 22000. Міжнародний стандарт ISO 22000 є основою для FSSC 22000 та визначає вимоги до управління, внутрішніх та зовнішніх комунікацій та вказує на підхід до постійного вдосконалення. З цієї причини перегляд ISO 22000 має такий великий вплив на FSSC 22000. Спеціальні PRP-програми (Програми-передумови) гарантують, що FSSC 22000 застосовується для (майже) всіх компаній ланцюга поставок. Додаткові вимоги FSSC 22000 забезпечують послідовність та цілісність та регулюють адміністрування та управління FSSC 22000.

Крім того, існує додатковий модуль управління якістю, який включає всі інтегруючі елементи ISO 9001 в сертифікацію FSSC 22000. Таким чином можно поєднати сертифікацію управління безпечністю харчових продуктів із сертифікатом управління якістю.

FSSC 22000 застосовується для таких галузей: виробництво харчових продуктів, виробництво упаковки для харчових продуктів, виробництво кормів для тварин, ведення сільського господарства, а також транспортування та зберігання, громадське харчування, роздріб та оптовий продаж. Базовий показник GFSI діє для виробництва харчових продуктів (C), виробництва кормів для тварин (D), транспортування та зберігання (G), виробництва упаковки для харчових продуктів (I) та біохімічних речовин (K).

Переваги для вашої організації
 • Базований на стандартах ISO підхід до ланцюга поставок
 • Прийнятий GFSI
 • Використання існуючих незалежних міжнародних стандартів
 • ISO 22000, ISO 22003 та технічні характеристики для PRP сектора
 • Акредитація ISO/IEC 17021 (система і процесний підхід)
 • Широке охоплення: виробництво харчових продуктів (включені забій і корм для домашніх тварин)
 • Схвалення і прихильність зацікавлених сторін (промисловості, підприємств роздрібної торгівлі, неурядових організацій)
 • Глибокі і ретельні аудити безпеки харчових продуктів
 • Незалежна схема управління
 • Прозорість
Зміни у FSSC версії 5

У новій, пятій версії є додатковий модуль управління якістю, який включає всі інтегруючі елементи ISO 9001 в сертифікацію FSSC 22000. Таким чином можно поєднати сертифікацію управління безпечністю харчових продуктів із сертифікатом управління якістю.
FSSC 22000 застосовується для таких галузей: виробництво харчових продуктів, виробництво упаковки для харчових продуктів, виробництво кормів для тварин, сільське господарство, а також транспорт та зберігання, громадське харчування, роздріб та оптовий продаж. Базовий показник GFSI діє для виробництва харчових продуктів (C), виробництва кормів для тварин (D), транспортування та зберігання (G), виробництва упаковки для харчових продуктів (I) та біохімічних речовин (K). Читати більше

Хронологія

3 червня FSSC 22000 опублікував версію 5 своєї схеми сертифікації. Однією з основних причин перегляду є публікація минулого літа стандарту ISO 22000:2018, який використовується як основа для схеми сертифікації, орієнтованої на GFSI. Нова версія включає переважно структурні зміни.

Аудит щодо вимог схеми FSSC 22000 V4.1 дозволений лише до 31 грудня 2019 року. Оновлення аудиту щодо вимог V5 щодо FSSC 22000 проводиться між 1 січня 2020 року та 31 грудня 2020 року. У надзвичайних обставинах аудит оновлення V5 може бути відкладений до 2021 року, але цей процес повинен бути завершений відповідно до вимог схеми FSSC і до 29 червня. Після цієї дати термін дії сертифікатів V4.1 закінчується, і організації потрібно буде розпочати процес сертифікації відповідно до ISO 17021, щоб повторно отримати сертифікацію.

DQS group є одним із провідних органів сертифікації систем управління та стандартів стійкості та ваш природний партнер для сертифікації FSSC 22000. Завдяки плавному плануванню аудиту, досвідченим аудиторам та поглибленим аудиторським звітам ми будемо супроводжувати вас протягом усього процесу сертифікації.

DQS, маючи більше 30 років досвіду, підтримує своїх клієнтів проводячи:

 • Вебінари
 • Семінари та тренінги
 • Аудит невідповідностей

Щоб отримати індивідуальну інформацію про FSSC 22000, зв’яжіться з нашим офісом.

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Краща торгова практика: Поставка безпечних продуктів і кормів

Кодекс GTP (Good Trading Practice) являє собою схему забезпечення безпеки харчових продуктів і кормів та належить COCERAL, Європейській асоціації, що представляє крупи, рис, корма, насіння олійних культур, оливкову олію, олії і жири,  а також торгівлі агропродовольчими товарами. Схема, розроблена трейдерами для трейдерів, охоплює збір, зберігання, торгівлю і транспортування зернових, білкових культур, олійних та інших рослинних і побічних продуктів.

GTP спрямована на надання допомоги бізнес-операторам продуктів і кормів в:

 • дотриманні належної практики гігієни, пов’язаних з експлуатацією майданчиків, приміщень, обладнання, транспорту, відходів і персоналу;
 • виявленні і контролі потенційних ризиків для безпеки споживачів і встановлення відповідних процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Після успішного сертифікаційного аудиту компанія отримує сертифікат GTP терміном на три роки, за умови, що аудит проводиться щорічно. DQS CFS пропонує схему сертифікації GTP через співпрацю з надійним партнером.

Переваги:

Сертифікації GTP надають засоби для вашої компанії  для відповідності вимогам законодавства щодо безпеки харчових продуктів і кормів, а також вимог споживачів харчового та кормового ланцюга поставок.

Отримання сертифікату GTP гарантує , що вашіа компанія застосовує хорошимі методи управління ризиками. Сертифікат GTP надасть  додаткові можливості для бізнесу з GTP компаніями та іншими учасниками схеми по всьому світу завдяки визнанню його еквівалентом COCERAL, згідно з додатком 6 GTP.

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”