Логістика

Логістика

Транспортування, складування і розподіл – безпечний і сертифікований.

IFS логістикаISO 28000GC-Mark - зелена логістика

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

IFS Logistic

IFS Logistic закриває розрив між виробництвом і роздрібними рівнями, забезпечуючи тим самим прозорість і контроль якості на протязі всього ланцюжка поставок харчових продуктів. Стандарт підходить як для харчових, так і для не харчових продуктів, і включає в себе всі логістичні заходи, такі як: транспортування, зберігання, розподілу, завантаження/розвантаження і т.д.

IFS Logistic був розроблений німецькими і французькими роздрібними торговцями, які працювали у співпраці з іншими міжнародними ритейлерами і експертами. Стандарт, який був спеціально створений для виконання вимог цього бізнес-сектора, сильно фокусується на систематичній і комплексній гігієні та управлінню ризиками, управлінню запасами (FIFO), контролю температури і простежуваності.

IFS Logistic – для кого?

IFS Logistic застосовується до всіх організацій в рамках транспортно-логістичного сектора, складів і сторонніх торговців з своєю власною діяльністю в експедиторстві і зберіганні. Вимоги застосовуються до організацій, що надають всі види логістичних послуг, незалежно від температури (заморозка, охолодження або без охолодження) або транспортних засобів (автомобільним, залізничним, морським і т.д.)

Все більше і більше підприємств роздрібної торгівлі, виробники роздрібних товарів та клієнти складів вимагають, щоб їх постачальники послуг логістики повинні бути сертифіковані по IFS Logistic. Організації з їх відділом власної логістики повинні відповідати вимогам Міжнародного стандарту IFS Food.

Переваги:

 • Підвищення якості та безпеки по всьому ланцюгу поставок; від виробництва до пересилання, складування і доставки до роздрібних клієнтів
 • Докази систематичної гігієни та управління ризиками в складуванні і транспортуванні
 • Забезпечення хорошої гігієнічної практики, безперервного відстеження та оптимальної обробки всіх товарів на складі

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

ISO 28000 – система управління безпекою для ланцюжка поставок

ISO 28000 це стандарт безпеки для всіх організацій, які є частиною ланцюжка поставок; починаючи з виробництва, складування, розподілу (включаючи весь ланцюжок транспортування автомобільним, залізничним, морським, або повітряним транспортом), весь шлях до одержувача. З впровадженням системи управління безпекою відповідно до ISO 28000, організація підвищує надійність і безпеку протягом всього ланцюжка поставок.  Товари з високою вартістю чи небезпечні вантажі можуть транспортуватися по всій земній кулі і зберігається більш безпечно.

Стандарт призначений для організацій, які бажають поліпшити свої процеси безпеки щодо профілактики, реалізації, оперативного контролю та документації. Крім того, система управління безпекою в значній мірі сприяє підвищенню безпекової поінформованості на всіх рівнях організації. Стандарти безпеки, які вже були реалізовані (AEO, C-TPAT, TAPA і т.д.) можуть бути об’єднані в одну комплексну систему відповідно до ISO 28000. Таким чином організації активні на міжнародному рівні, досягають швидше, більш економічно ефективніше, з кращим документуванням діяльності їх кожноденного бізнесу.

Переваги та можливості:

 • Зниження крадіжок, вандалізму, злочинних дій і т.д.
 • Здійснення відповідних заходів безпеки, після аналізу ризику
 • Підвищення безпеки для ключових процесів (наприклад, процесів зберігання)
 • Пакетування різних міжнародних ініціатив в області безпеки (ISPS, AEO, TAPA, …)
 • Підвищення довіри клієнтів і зменшення ризику відповідальності

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”

GC-Mark – сертифікована зелена логістика

Green Logistics

Таким чином, ви інтегрували ефективну систему управління навколишнім середовищем. Чи інтегроване це в вашій загально маркетингової стратегії?

Cтійкі продукти і послуги більше не нішеві продукти: вони мають важливе значення для орієнтованої в майбутнє корпоративної стратегії. Як і в будь-який інший галузі, транспортні компанії також стикаються з необхідністю позиціонувати себе в цьому відношенні. Але де ж провести грань між зеленої демагогією і професійним екологічним менеджментом, і що є найбільш ефективною стратегією для завоювання зростаючої групи екологічно свідомих клієнтів?

У промисловості утвердилися стандарти, такі як ISO 14001, 50001 і EMAS, але широка публіка в основному не знають про їх існування. GC-Марк чіткий сигнал по відношенню до всіх зацікавлених сторін, що компанія прихильна до навколишнього середовища.

GC-Mark – сертифікована зелена логістика дає:

 • Ефективність і економію природних ресурсів
 • Контрольовані екологічні показники і безперервне поліпшення
 • Прозорість і реагування на запити клієнтів

Що таке GC-Mark?

З GC-Mark, клієнти мають унікальну можливість рекламувати їх відповідність з глобально визнаними програмами для кінцевих користувачів, які не можуть бути знайомі з деталями міжнародних стандартів системи управління, тим самим збільшуючи видимість на ринку і визнання. Програми, пов’язані з продуктом під GC-Марк доповнюють маркування CE, таким чином для подальшої підтримки довіри клієнтів можна розміщати їх в організаціях. Детальніше дивіться на сайті GC-Mark.

Повернутися до “Їжа, корма та гігієна”