Новий посібник ISO 22000 – Керівництво по впровадженню

Новий посібник ISO 22000 – Керівництво по впровадженню

22000 manualНовий посібник ISO 22000 містить практичну та детальну інформацію, яка допоможе організаціям розробити, задокументувати, впровадити та підтримувати надійну систему FSMS.
Метою створення системи управління безпечністю харчових продуктів є суттєве покращення безпеки та якості харчових продуктів. Однак реалізація може бути досить лякаючою. Таким чином, новий посібник був розроблений, щоб допомогти харчовій промисловості підготуватися до впровадження FSMS відповідно до вимог ISO 22000: 2018. Опублікований ISO та UNIDO, посібник наразі доступний для завантаження лише англійською мовою за плату близько 53 євро. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Ефективна система управління безпечністю харчових продуктів (FSMS) посилює контроль організації щодо небезпеки харчової безпеки та гарантує безпеку її споживання. Цей посібник надає практичний підхід та широкий спектр інформації для розробки, документування, впровадження та підтримки надійної системи управління безпекою (FSMS) відповідно до ISO 22000: 2018.

Опубліковано в Новини холдингу DQS