Правила сертифікації

Правила сертифікації DQS

DQS є одним з провідних органів по сертифікації для систем управління по всьому світу. З 85 офісами в 60 країнах світу, а також 2500 аудиторами і експертами по всьому світу, DQS є вашим надійним партнером для сталого успіху. DQS Holding у Франкфурті забезпечує стратегічне керівництво для всіх офісів DQS по всьому світу. Ми прагнемо до однієї спільної мети: поліпшення системи управління наших клієнтів і організації охорони здоров’я, пропонуючи послуги з оцінки доданої вартості.

 

Правила сертифікації

Оцінка і сертифікація системи управління незалежною, компетентною третьою стороною, такою як DQS, створює переваги для клієнта. Сертифікат DQS служитиме як доказ наявності слушної і ефективної системи управління з можливістю постійно відповідати очікуванням клієнта, а також нормативним та законодавчим вимогам.
Під час оцінки, кваліфіковані і досвідчені оцінювачі оглядають систему управління і її процеси для постійної придатності та ефективності у світлі мінливих ринків і навколишнього середовища. Виявляючи потенціал поліпшення, який може підвищити здатність організації виконувати поставлені цілі, задовольняти довіру клієнтів і сертифікованої системи менеджменту, яка була оцінена і сертифікована визнаним згідно стандартам і технічним умовам.