Про DQS-Україна

DQS Україна

Компанія DQS Group з 1985 року є довіреним партнером з сертифікації та оцінки для орієнтованих на якість компаній по всьому світу – компаній, які серйозно ставляться до здоров’я організації та довгострокового успіху. За допомогою аудитів, оцінки і сертифікації ми допомагаємо компаніям досягти стійкого успіху в бізнесі.

 

DQS Group в УкраїніМіжнародна мережаАудитори та експерти DQSІсторія та акціонериЕтика & ВідповідністьКерівництво DQSРобота & СпівробітництвоIQNetАкредитаціїCOVID-19 «Коронавірус»: як DQS підтримує клієнтів

Про DQS Group в Україні

DQS Holding GmbH є штаб-квартирою DQS Group і в такій якості контролює міжнародний розвиток бізнесу у 85 офісів з 60 країн світу. При загальному обороті близько 120 мільйонів євро (станом на 12/2015) група DQS входить в число 10 кращих постачальників послуг з сертифікації для систем управління.

З більш ніж 2500 міжнародних аудиторів і експертів практично в кожній індустріальній галузі DQS забезпечує високий рівень знань, а також узгодженість цінностей і принципів аудиту. Сьогодні портфель послуг DQS Group включає в себе оцінку і сертифікацію згідно з понад 200 різними стандартами.

Високий рівень відгуків доводить, що наші клієнти бачать в DQS свого пріоритетного партнера.

З 2007 року DQS мав офіційного представника в Україні – Орган сертифікації систем менеджменту ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ” (Орган сертифікації систем менеджменту ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ”), який працюював від імені DQS до червня 2019р. на підставі ліцензії.

В 2019 року було створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА» (LLC «DQS CERTIFIC UKRAINE»), яке є правонаступником ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ» – Member of DQS Group в частині надання послуг щодо оцінювання та сертифікації на території України та отримало ліцензійну угоду.

ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ» залишається органом з оцінки відповідності в національній системі сертифікації під акредитацією Національного агентства з акредитації України.

Для підтримки дії сертифікату та отримання послуг сертифікації в системі DQS починаючи з 03.06.2019 всі договори на надання послуг щодо оцінювання та сертифікації в системі сертифікації DQS повинні укладатися з ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА» (LLC «DQS CERTIFIC UKRAINE»). При цьому сертифікат залишається в базі сертифікації DQS без змін.

З 2019 року офіційний представник DQS в Україні сертифікаційний орган ТОВ “ДКС СЕРТИФИК УКРАЇНА”, який працює від імені DQS на підставі наступної ліцензійної угоди.

Міжнародна мережа

В сучасних умовах жорсткої глобальної економіки вам потрібен надійний партнер, який працюватиме з вами в будь-якому місці, де ви ведете бізнес.

Глобальна команда DQS розповсюджує місцевий досвід сертифікації на всі основні економічні центри по всьому світу:

 • DQS працює з місцевими аудиторами, володіють мовою і знають місцеву культуру, а також розуміють, як забезпечити надання додаткової вартості і економічно ефективних послуг компаніям.
 • 85 офісів DQS в 60 країнах забезпечують надійний місцевий досвід з галузі передової практики, нормативних вимог, а також знання ринку. Будучи близько до своїх клієнтів, наша міжнародна команда управління може зосередитися на тому, що хвилює наших клієнтів по всьому світу. Місцевий персонал забезпечує надійний сервіс близько до дому.
 • В якості кращого партнера з сертифікації та оцінки, що обслуговує великі міжнародні компанії світу, DQS має великий досвід і бездоганну репутацію, коли йдеться про управління міжнародними проектами.

IQNet – Міжнародна Мережа Сертифікації

Другим компонентом нашої міжнародної присутності є IQNet. Об’єднуючи 35 партнерів, IQNet є найбільшою міжнародною мережею органів з сертифікації, що видав приблизно одну третину всіх сертифікатів систем управління в світі.

Через співпрацю з IQNet клієнти DQS Group можуть скористатися більш ніж 40 міжнародними акредитаціями і додатковими послугами, які пропонуються в співпраці з партнерами IQNet.

Аудит як діалог

Аудитори DQS розглядають аудит як професійний діалог між рівними партнерами. Замість заповнення контрольних форм аудитори DQS повністю зосереджені на тих, кого перевіряють, і на розумінні локальних систем управління.

Індивідуальне планування аудитів

Кожен аудит планується в індивідуальному порядку і на основі потреб кожної окремої організації. Це включає в себе зрілість системи управління, технологічних, економічних і культурних умов і ключових тем організації. Оскільки більшість наших аудиторів компетентні не тільки в стандартах управління якістю, а й в додаткових спеціалізованих сферах, таких як захист навколишнього середовища, здоров’я та безпека, автомобільна промисловість, раціональне використання енергії та інших, DQS Group має можливість забезпечити наших клієнтів компетентною командою майже для будь-якого поєднання стандартів.

Технічна компетентність

Всі аудитори DQS мають повну професійну освіту, вищу освіту та реальний діловий досвід. Серед наших аудиторів лікарі, інженери, фахівці з безпеки харчових продуктів, біологи, фахівці фінансів, професори та багато інших. Крім цього, вони також мають великий досвід роботи в області методів і систем управління, а також підтверджений практичний досвід в різних галузях промисловості, в яких вони виконують аудити. Від їх досвіду виграють наші клієнти.

Кваліфікація і навчання

DQS просуває підхід гармонізованого аудиту і загального розуміння стандартних інтерпретацій. З цією метою ми проводимо щорічно по всьому світу обов’язкову програму з підготовки аудиторів, яка включає в себе такі теми, як тлумачення стандартів, методів аудиту, методів інтерв’ю і тематичних досліджень.

Аудити як мотивація

DQS аудитори створюють робоче середовище, яке дозволяє всім залученим дійсно представляти своє власне поле діяльності. Метою є знаходження сильних сторін, а також цінного потенціалу поліпшення. Соціальна компетентність аудиторів DQS і повага мають важливе значення для успішного проведення аудиту.

Історія та акціонери

DQS ShareholdersDQS був заснований у 1985 році двома основними акціонерами: DGQ (Німецьке товариство з якості) і DIN (Німецький інститут стандартизації). Німецькі промислові асоціації HDB, SPECTARIS, VDMA і ZVEI завершили коло початкових акціонерів. Після злиття з QRS Underwriters Laboratories в 2008 році додатковим великим акціонером DQS Group став UL.

Сьогодні акціонери є хранителями корпоративних цінностей DQS і його високоякістного підходу до діяльності. Представляючи інтереси сертифікованих організацій з різних галузей промисловості, наші галузеві асоціації санкціонують прагматичну спрямованість клієнтів і відмінний сервіс. DIN забезпечує прямий доступ і участь в новітніх міжнародних стандартних розробках. DGQ і UL постійно сприяють передовому досвіду в галузі освіти і компетентності наших співробітників в усьому світі.

Етика і Відповідність вимогам

Значення сертифікатів DQS – у рівні впевненості і довіри, що клієнти відчувають до DQS. Клієнти сертифікованих організацій і кінцеві користувачі очікувано покладаються на сертифікати DQS. Для того щоб розвинути цю впевненість, DQS у всій своїй діяльності керується такими принципами:

 • Неупередженість
 • Компетентність
 • Відповідальність
 • Відвертість
 • Конфіденційність
 • Етичні методи ведення бізнесу

Неупередженість вимагає незалежності від будь-якого неправомірного впливу на рішення по сертифікації, які повинні бути об’єктивними і ґрунтуватися виключно на фактах. Компетенція є ключовим активом в забезпеченні професійних перевірок, які призводять до залікових результатів. Кожен співробітник в кожній функції повинен бути належним чином компетентним для виконання покладених на нього завдань. В DQS ми беремо на себе відповідальність за нашу діяльність і її результати.

Для органу сертифікації відкритість означає необмежений доступ до послуг з сертифікації без будь-якої неправомірної дискримінації.

Конфіденційність є ще одним ключовим активом в створенні стійких ділових партнерських відносин з нашими клієнтами. Професійні дані і захист інформації являє собою безперервну турботу DQS.

Встановлення корпоративного кодексу етики визначило відповідні корпоративні цінності і принципи в усіх DQS організаціях по всьому світу.

Політика щодо розгляду скарг та апеляцій

DQS Group орієнтована на підвищення власної ефективності, ефективної і орієнтованої на клієнта обробки скарг і звернень. Зворотній зв’язок від клієнтів, який також включає в себе скарги, розглядається як додаткова можливість для поліпшення наших послуг. З цієї причини група DQS зацікавлена у всіх засобах зворотного зв’язку, зокрема в скаргах, якщо це необхідно.

Керівництво

Michael Drechsel

Михаель Дрексель

Виконавчий директор DQS Holding GmbH

Ingo M. Rübenach

Інго М. Рюбенах

Виконавчий директор DQS Holding GmbH

Віктор Ягодзінський

Віктор Ягодзінський

Директор ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»

 

Віталій Шеруда

Віталій Шеруда

Перший заступник директора

з сертифікації систем менеджменту

ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»

Олена Прачова

Олена Прачова

Заступник директора

з организаційного забезпечення сертифікації

ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»

 

Можливості роботи і співробітництва

Подальший і стійкий успіх DQS Group полягає в компетентності, ставленні і баченні наших людей і наших партнерів по співпраці. Якщо Ви – аудитор, фахівець, або бізнес-професіонал, який прагне працювати в міжнародному органі по сертифікації вищого класу, DQS Group пропонує безліч кар’єрних і ділових можливостей. Ми також надаємо можливості для потенційних партнерів, що володіють відповідними знаннями.

Аудитори

Ви сертифікований аудитор? Приєднуйтесь до нашої високо компетентної команди! Група DQS здійснює свою діяльність по всьому світу і вітає заявки з будь-якого регіону. Оскільки наш бізнес постійно розширюється, ми шукаємо кваліфікованих сторонніх аудиторів у різних секторах сертифікації систем управління.
Зацікавилися? Будь ласка, зв’яжіться з нами з запитом/заявкою.

Професіонали

Сертифікація – це набагато більше, ніж аудит. DQS офіси по всьому світу регулярно шукають нових колег щоб запросити до своїх команд. Зверніться до місцевого відділення DQS для отримання додаткової інформації.

Партнери

Ви хочете співпрацювати з вищим органом з сертифікації? Є цілий ряд можливостей співпраці з DQS Group для будь-якої організації, чиє бачення включає в себе якість з великої літери. Будь ласка, зв’яжіться з нами і дайте нам знати ваші ідеї для співпраці.

IQNet

Міжнародна мережа по сертифікації IQNet – недержавна, некомерційна організація, створена в 1990 році відповідно до законодавства Швейцарії зі штаб-квартирою в м Берн (Швейцарія).

IQNet в даний час об’єднує 37 провідних органів по сертифікації з понад 200 дочірніми компаніями по всьому світу.

Членами IQNet є всесвітньо відомі органи з сертифікації систем менеджменту:

AENOR (Іспанія), AFNOR Certification (Франція), AIB-Vinçotte International (Бельгія), ANCE-SIGE (Мексика), APCER (Португалія), CCC (Кіпр), CISQ (Італія), CQC (Китай), CQM (Китай), CQS (Чеська республіка), Cro Cert (Хорватія), DQS Holding GmbH (Німеччина), DS (Данія), FCAV (Бразилія), FONDONORMA (Венесуела), ICONTEC (Колумбія), IMNC (Мексика), INNORPI (Туніс), Inspecta Certification (Фінляндія), IRAM (Аргентина), JQA (Японія), KFQ (Корея), MIRTEC (Греція), MSZT (Угорщина), Nemko AS (Норвегія), NSAI (Ірландія), PCBC (Польща), Quality Austria ( Австрія), RR (Росія), SII (Ізраїль), SIQ (Словенія), SIRIM QAS International (Малайзія), SQS (Швейцарія), SRAC (Румунія), TEST-St.Petersburg (Росія), TSE (Туреччина), YUQS (Сербія).

Членами IQNet видано понад 310000 сертифікатів в понад 150 країнах світу, що становить 30% світового ринку по сертифікації систем менеджменту.

Партнерство IQNet в своєму розпорядженні більш ніж 17000 аудиторів і експертів для проведення аудитів у всіх основних видах економічної діяльності, на більш ніж 30 мовах світу.

В даний час IQNet є найбільшою міжнародною мережею по сертифікації.

Переваги для клієнтів IQNet
Поліпшення у виробництві продукції та наданні послуг підприємства і полегшення в міжнародній торгівлі; доступність у всьому світі послуг в області міжнародної сертифікації; єдиний гармонізований підхід до проведення аудитів і сертифікації світових споживачів.

Основними інструментами маркетингу IQNet є – сертифікат і сертифікаційний знак

Сертифікат IQNet є головним свідченням для міжнародного визнання систем менеджменту усіма партнерами IQNet. Він завжди видається разом з сертифікатом партнера; у обох документів один і той же період дії. Сертифікат IQNet англійською мовою служить світовим паспортом для всіх клієнтів DQS та інших зацікавлених сторін у всьому міре. Використання сертифыкацыйного знаку IQNet можлива в рекламних цілях, на машинах, готелях, в газетах, на бланках компаній, в брошурах і т.д.

IQNet бере безпосередню участь в розробці стандартів і керівних вказівок, надає підтримку в роботі міжнародних організацій, будучи членом наступних організацій:

 • IAF (Міжнародного Форуму з акредитації)
 • ЕА (Європейської асоціації з акредитації)
 • ISO / CASCO (Оцінка відповідності)
 • ISO / TC 176 (Менеджмент якості, ISO 9001)
 • ISO / TC 207 (Довкілля, ISO 14001)
 • QuEST Forum (Телекомунікаційний зв’язок; TL 9000)
 • EFQM (Європейський фонд менеджменту якості)
 • CIES (Форум в галузі харчової промисловості)
 • GFSI (Міжнародна ініціатива в області безпеки продуктів харчування).

Основні цілі IQNet:

 • Визнання і просування сертифікатів, виданих Членами IQNet;
 • Задоволення вимог клієнтів, за допомогою надання їм інноваційні послуг, що додають цінність;
 • Надання послуг з глобальної оцінки якості та сертифікації на міжнародному рівні.

Пройшовши сертифікацію в DQS Group, наш клієнт має можливість на додаток до основного сертифікату отримати сертифікат єдиного міжнародного зразка IQNet, а в разі потреби, без додаткових перевірок оформити сертифікат будь-якого з її членів.

Сертифікати IQNet можуть бути оформлені в будь-який момент в період дії основного сертіфіката.Сертіфікат IQNet, який видається компаній DQS на додаток до основного сертифікату, за стандартом на відповідність яким проводилася сертифікація – головне свідчення міжнародного визнання DQS.

Акредитації

DQS certificate

DQS Group оцінює системи і процеси управління на основі близько 100 національних та міжнародно визнаних стандартів та специфікацій.
DQS Group також може запропонувати сертифікацію різних національних органів з акредитації в різних країнах, серед них: DAkkS, UKAS, ANAB, VDA QMC і UNIFE.

Для більш повного огляду, ми запрошуємо Вас відвідати веб-сайт DQS GmbH.

COVID-19 «Коронавірус»: як DQS підтримує клієнтів

На сьогоднішній день Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу. DQS дуже уважно стежить за розвитком подій.

Нашою головною турботою є здоров’я і безпека наших клієнтів, співробітників і аудиторів, а також спільнот, в яких ми працюємо і в яких ми живемо, надаючи кожному інформацію для прийняття необхідних рішень.

DQS знаходиться в тісному контакті зі своїми органами з акредитації, офісами і аудиторами по всьому світу, щоб надати клієнтам потрібну інформацію, необхідну для пом’якшення впливу на їх організації, і про те, як DQS готова допомогти нашим клієнтам управляти їх бізнес-операціями і вимоги до системі управління під час цієї пандемічного події.

У випадках, коли ваша організація постраждала від спалаху COVID-19 і/або вам потрібна порада щодо відстрочки або зміни запланованого аудиту, будь ласка, надайте в офіс DQS Україна необхідну інформацію для оцінки можливості проведення аудиту, засновану на таких основних питаннях:

 • Чи може аудит пройти відповідно до графіка?
 • Який ступінь поточних обмежень на об’єкт/організацію:
  • Чи можна отримати доступ до підрозділів вашого об’єкта/організації?
  • Хто доступний?
  • Чи є у вас необхідні технології/досвід проведення віддалених зборів, заснованих на відео-конференціях?
 • Також важливо знати, який аудит запланований в даний час: це ресертіфікационний аудит або контрольний аудит? Для яких стандартів ви сертифіковані?
 • Які специфічні процесно-орієнтовані ризики для вашого бізнесу?

Це лише деякі запитання, на які потрібно відповісти, щоб оцінити наступні кроки. На основі тісного спілкування з нашими клієнтами рішення розроблене під замовлення буде надано та визначено разом.

Ми тут, щоб підтримати вас. Можливо, є додаткові міркування щодо ризику для обговорення зі своїм спеціалістом з обслуговування клієнтів, оскільки ми постійно відстежуємо регіональні проблеми та розвиток цієї пандемічної події.

До різних схем та стандартів застосовуються різні правила, не всі з яких можуть бути детально висвітлені керівними принципами корпоративного штабу. Отже, деякі офіси, акредитовані DQS, створили інформаційні сторінки та документи у відповідь на найчастіше задані питання для оцінок конкретних стандартів у своїй галузі бізнесу.

Крім того, DQS публікує посилання на інформацію про два найбільші офіси, що мають акредитацію, або німецьким органом з акредитації DAkkS, або американським органом з акредитації ANAB. Будь ласка уважно прочитайте ці вказівки.

 • Для оцінки, особливо для продуктів харчування і споживчих товарів: DQS CFS
 • Для оцінки, особливо для медичних виробів та послуг: DQS MED
 • Для оцінок, особливо за схемою ANABDQS Inc
 • Для оцінок, особливо за схемою DAkkSDQS GmbH

Будь ласка, інформуйте про будь-які питання і проблеми офіс DQS Україна, не соромтеся зв’язатися з нашими співробітниками та вашим аудитором!

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial