Розуміння та оцінка ризиків і наслідків кліматичних змін – ISO 14091

Розуміння та оцінка ризиків і наслідків кліматичних змін – ISO 14091

Climate changeАдекватна боротьба зі зміною клімату є актуальною проблемою, яка стосується підприємств будь-якого розміру. Стандарт ISO 14091 допомагає компаніям адаптуватися до кліматичних змін. Нижче ми узагальнили всю важливу для вас інформацію.

У той час як підвищення температури впливає на сільськогосподарське виробництво, екстремальні погодні явища впливають на інфраструктуру і порушують ланцюжка поставок – явище, яке викликає головний біль у багатьох компаній.

Хоча заходи, спрямовані на утримання кліматичних змін нижче 1,5 градуса Цельсія, є як ніколи важливими, ми повинні не тільки боротися зі зміною клімату, але й пристосовуватися до них. Роблячи це, важливо розуміти та оцінювати,  на які ризики пов’язані з кліматом наражаються компанії та наскільки вони вразливі до можливої шкоди.

Оцінка ризиків зміни клімату з ISO 14091

ISO 14091 «Адаптація до зміни клімату – Керівні принципи щодо вразливості, впливів та оцінки ризиків» допомагає організаціям оцінювати наслідки зміни клімату та розробляти та впроваджувати оцінку ризику, здатну оцінити поточні та майбутні ризики зміни клімату.

Стандарт надає вказівки щодо використання скринінгових оцінок та ланцюгів впливу, що дозволяють проводити якісний та кількісний аналіз. Ця інформація допомагає компаніям приймати кращі ділові рішення. Інформація, задокументована на міжнародному рівні, також допомагає складати звіти щодо клімату.

ISO 14091 – це останній стандарт серії ISO 14090. Він описує багато елементів адаптації до зміни клімату, включаючи попереднє планування, планування адаптації, впровадження, моніторинг та оцінку, а також звітність та комунікацію. Ви можете завантажити цей стандарт тут.

Що DQS може робити для Вас

DQS – ваш партнер для перевірки та підтвердження звітності про стійкість. Ми на вашому боці – з плавним плануванням аудиту, досвідченими аудиторами та глибокими аудиторськими звітами.

Зв’яжіться з нами з питаннями або підпишіться на нашу розсилку, щоб регулярно отримувати оновлення!

 

Стаття опублікована на веб-сайті DQS CFS

Констанце Ілнер
Констанце Ілнер – керівник відділу досліджень та комунікацій у DQS CFS GmbH

Email constanze.illner@dqs.de

Опубліковано в Новини холдингу DQS