Sedex створив власну програму дистанційної оцінки

Sedex створив власну програму дистанційної оцінки

Sedex створив програму віддаленого оцінки під назвою Sedex Virtual Assessment (SVA).
У робочій групі були залучені співробітники DQS CFS.
Віртуальна оцінка Sedex – це інструмент належної сумлінності, який аудитор використовує для оцінки ефективності за допомогою відеоконференцій. Це дає практичну альтернативу, коли аудит SMETA не може відбутися.
Віртуальна оцінка Sedex узгоджена з SMETA, спрямована на те, щоб надати якомога більше уявлення про умови праці на місці оцінки. Після стадії ретельного планування аудитори проводять віртуальну екскурсію по місцю оцінки за допомогою відеотехнологій, а також перевіряють системи управління та документацію.

На сайті Sedex Virtual Assessment (SVA) можна ознайомитись з тим, як працює SVA, як можно використовувати SVA, а також інформацію про платню за введення інформації.

Важлива інформація:

  • SVA не є аудитом SMETA. У той час як SVA узгоджується зі SMETA, це інструмент належної сумлінності для забезпечення віддаленого отримання максимальної кількості інформації про умови роботи на місці оцінки.
  • SVA може не підходити для кожного випадку. DQS визначає, чи відповідає місце оцінки встановленим критеріям, таким як хороше WiFi-з’єднання, тип роботи, доступне приміщення для інтерв’ю, тощо.
  • Клієнти повинні гарантувати, що їхні покупці приймають SVA замість аудиту SMETA через ситуацію з COVID-19.
  • Звіт про віддалений аудит завантажується в Sedex Advance і має слідувати процесам SMETA. Збори за внесення в базу даних застосовуються.
  • Аудитори для використання SVA проходять дистанційне навчання з аудиту – це частина програми DQS SVA для Sedex.
Опубліковано в Новини холдингу DQS