Тренінги та семінари DQS

Інші послуги

Ми можемо запропонувати вашій компанії повний спектр послуг з сертифікації, а також за межами сертифікації. Наш досвід робить нас відмінним провайдером послуг для аудита постачальника та наглядових аудитів, а також тренінгів та програм маркування. Ми прагнемо запропонувати вашій компанії найкращі рішення для поліпшення продуктивності бізнесу. Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

Тренінги та семінари DQS

DQS Training

З більш ніж 30-річним досвідом роботи в якості органу з сертифікації та аудитів систем менеджменту, DQS зібрав безцінний досвід роботи з різними стандартами і темами. Крім великого досвіду в методах і системах управління DQS аудитори мають підтверджений практичний досвід в різних галузях промисловості. Кожен день наші аудитори аналізують, як організації впроваджують системи і стандарти управління:

  • Ми розуміємо, підводні камені впровадження систем управління
  • Ми виділяємо передовий досвід з наших спостережень
  • Ми знаємо практичні відмінності між здавалося б аналогічними стандартами

Під час наших тренінгів і семінарів, ми проходимо по тим практичним знанням для наших клієнтів, що виходять за рамками теоретичного підходу щоб включати розуміння реального світу.

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про DQS тренінги.

DQS пропонує тренінги з різних тем, в тому числі:

Тренінги провідних аудиторів і тренінги внутрішніх аудиторів

DQS пропонує безліч тренінгів внутрішніх і провідних  аудиторів для різних стандартів:

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 27001
  • ISO 45001
  • … і багато інших

Зв’яжіться з нами

ISO 9001:2015 – Основні зміни і їх вплив

Переглянутий варіант ISO 9001:2015 найбільш успішного стандарту ISO був опублікований у вересні 2015 року. Ми розповімо вам про основні зміни і ви узнаєте як підготуватися до переходу.

Чом у ISO 9001 був змінений?

Всі стандарти ISO розглядаються і періодично переглядаються для забезпечення актуальності та адекватності для всіх типів організацій, у всіх секторах. ISO 9001:2015 відповідає останнім тенденціям і сумісний з іншими стандартами систем управління, таких як ISO 14001.

Є істотні зміни до стандарту, такі як нова Високорівнева Структура і підвищення вимог до обов’язків вищого керівництва.

Які тренінги DQS пропонує в зв’язку з цим?

DQS пропонує різноманітні тренінги з перегляду ISO 9001, призначені як для вищого керівництва, менеджерів з якості та внутрішніх аудиторів. Семінари і тренінги можуть тривати від 0,5 до 2 днів.

Хто має бути присутнім?

Кожна організація яка сертифікована по ISO 9001:2008, або розраховує отримати сертифікат на новий стандарт.

Зв’яжіться з нами

Мислення на основі ризиків

Щоб уникнути ризику, уникни можливості. Але якщо ви стикаєтеся з ризиком, ви також наражаєтесь на небезпеку. Тому важливо визнати, оцінювати і контролювати ризик. Значення мислення, заснованого на ризиках збільшилося не тільки в поточних стандартах, а й в майбутніх ревізіях, таких як ISO 9001:2015. Дізнайтеся більше про «підхід ризик-орієнтованого мислення» переглянутого в ISO 9001. Ми будемо працювати з вами, щоб визначити і оцінити потенційні ризики і розробити інструменти, які можна використовувати для реалізації у вашій організації.

Зв’яжіться з нами

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial