Авіаційно-космічна галузь

EN 9100 – Серія стандартів для авіаційно-космічної промисловості

Повернутися до “Конкретні галузі”

Результат пошуку зображень за запитом "авиалайнер, самолет фото"Найвищі вимоги до якості і безпеки розміщені на ланцюжках поставок конкретних галузей промисловості. Це безумовно стосується постачальників аерокосмічної промисловості. Завдяки міжнародній групі якості аерокосмічної галузі (International Aerospace Quality Group – IAQG), галузеві стандарти якості для управління якістю в цій галузі були доступні з 1998 року. Тільки точка зору об’єктивної, досвідченої в галузі третьої сторони, такої як DQS, може довести відповідність системи управління вимогам серій стандартів EN 9100. Ключовою є відповідність!

Увага на ефективності процесів

За останні 15 років IAQG розробила стандарти, які об’єднують всіх учасників ланцюга поставок в їх специфічний галузевий ідеал якості. EN 9100 фокусується на виробниках, EN 9110 на організаціях з технічного обслуговування, а EN 9120 на роздрібній торгівлі в аерокосмічній промисловості. Всі стандарти в цій серії мають ті ж цілі: вони зосереджуються на вимогах законодавства в авіакосмічній промисловості та розширення прав і можливостей постачальників для виконання вимог своїх клієнтів. Вони також всі очікують, що їх користувачі використовують активний, безперервний процес удосконалення з тим щоб уникнути помилок і поліпшити надійну стабільність процесів.

Для досягнення цих цілей, ці системи управління включають в себе кілька важливих елементів. Наведемо приклад: існує сувора вимога для оцінки ризику і перевірки першої статті перед початком будь-якого серійного виробництва. У разі діючого виробництва або послуг, стандарти зосереджуються на бездоганному управлінню контролем та відстеженням. Тісно пов’язані з цим є концепції аварійної ситуації, які активуються в разі вже відвантаженої неякісної продукції.

Як це працює

Як незалежний орган, DQS використовує аудит щоб встановити, що ваша організація відповідає вимогам EN 9100, EN 9110 та/або EN 9120. У доповнення до простої декларації відповідності, однак, наші аудитори також надають вам основні ідеї для поліпшення продуктивності. Крім усього іншого, вони звертають особливу увагу на ефективність процесів, а також очікування клієнтів. Сертифіковані організації перераховані в онлайн системі Aerospace Supplier Information System (OASIS) від IAQG. Тільки це обов’язкове перерахування свідчить про міжнародно-визнаний, акредитований сертифікат і показує, що ваша організація є активним гравцем на глобальному ринку.

Повернутися до “Конкретні галузі”