Автомобілебудування

IATF 16949:2016ISO 50001

IATF 16949:2016 – Управління якостью для постачальників автопромисловості

Повернутися до “Конкретні галузі”

АРезультат пошуку зображень за запитом "Автозапчасти фото"втомобільна промисловість з її глобальною діяльністю виступає за високу якість процесів, постійне поліпшення, і за силу інновацій. IATF 16949:2016 є технічною специфікацією для систем менеджменту якості, які можна застосувати до постачальників в цій галузі. Вона була розроблена спільною робочою групою, International Automotive Task Force (IATF), з метою поліпшення як здатності в галузі якості, так і всього процесу сертифікації по всьому ланцюжку поставок.

Автомобільна галузь: Глобальний ринок з глобальними можливостями

Незалежно від того, чи є ви малим або середнім підприємством або великим конгломератом, або, якщо ви прагнете отримати, зберегти або розширити доступ на ринку – сертифікат IATF 16949:2016 ваш вхідний квиток в глобальний сектор поставок автомобільної галузі. І незалежно від того, чи є ви маленьким гвинтиком або великими колесами, як сертифікована компанія, ви поліпшуєте здатність і надійність процесів протягом всього ланцюжка створення доданої вартості.

Якість у фокусі

Коли справа доходить до IATF 16949:2016, найважливішим є підхід організації до ідеалу якості. Щоб відкрити поліпшення від багатьох різних планів, щоб уникнути помилок і скоротити кількість втрат – це лише декілька ключових слів. DQS аудитори відіграють активну роль в цьому. Крім впевненості, що система відповідає вимогам цього технічного завдання, вони передають вирішальне розуміння рівня зрілості і потенціалу розвитку вашої системи управління.

Як це працює

По суті, IATF 16949:2016 базується на процес-орієнтованому ISO 9001. Однак, хронологічна послідовність сертифікації місця точно санкціонована IATF. Так, наприклад, 1-й етап процесу аудиту, системний аналіз, повинен бути виконаний протягом певного періоду часу. Те ж саме відноситься і до 2-го етапу, звіт про закриття і управління відхиленням. Повторна сертифікація також вимагає хорошого управлінням часом, щоб забезпечити безперервну дію сертифіката. Саме тому ми проявляємо максимальну обережність при плануванні графіка і при організації вашого перехідного аудиту в DQS.

Повернутися до “Конкретні галузі”

VDA 6.1 / 6.2 / 6.4 – Управління якістю для автомобільної промисловості

Повернутися до “Конкретні галузі”

Результат пошуку зображень за запитом "конвейер КРАЗ"Автомобілі є складними об’єктами, що складаються з безлічі дорогих систем, компонентів і частин; більшість з них мають походження з індустрії постачання автозапчастин. Для того, щоб забезпечити надійність і безпеку своєї продукції, виробники автомобілів вже давно вимагають, щоб їхні постачальники демонстрували визнані докази їх здатність поставляти якісні комплектуючи. Для того щоб стандартизувати ці вимоги, німецька асоціація автомобільної промисловості (VDA) розробляє серії публікацій Vol. VDA 6.x з 1996 року. Вони базуються на існуючий системі менеджменту якості відповідно до ISO 9001. Незалежно від того, які частини ви поставляєте: постійно оновлювані томи VDA надійно охоплюють всі різнобічні спеціалізації. Наші аудитори і їх автомобільна експертиза пропонують Вам і цільове, і в розрізі доданої вартості аудитування  на основі міжнародно-визнаних стандартів якості. Тому DQS є партнером для доказу якості на основі обсягів VDA.

VDA 6.1 – VDA як альтернатива IATF ISO/TS 16949

VDA 6.1 є правильним стандартом якщо ваша компанія бере участь в серійному виробництві. VDA 6.1 забезпечує структуру для системи менеджменту якості, зокрема підходить для автомобільної промисловості, сприяє уникненню помилок і зміцненню надійності та відтворюваності процесу в ланцюжку створення вартості вашої компанії. Він також містить аспекти європейської моделі EFQM.

VDA 6.2 – Для постачальників послуг

VDA 6.2 підходить для вас, якщо ваша компанія пропонує послуги, наприклад ви є салон з продажу автомобілів, експедиційна компанія або конструкторське бюро. Вимоги цього стандарту сфокусовані не тільки на якості вашої клієнт-орієнтованості, а й на неухильному поліпшенні ваших внутрішніх послуг, таких як розробка або закупівля. Немає ніякого міжнародного стандарту порівнянного з VDA 6.2!

VDA 6.4 – Для виробництва постачальників обладнання

VDA 6.4 підходить для вас, якщо ви є виробником обладнання для виробництва в автомобільній промисловості, наприклад – машин, установок, інструментів, вимірювального та випробувального обладнання. Стандарт відповідає за своєю структурою VDA 6.1, але з урахуванням спеціальних вимог виробників обладнання та машин. Немає ніякого міжнародного стандарту порівнянного з VDA 6.4!

Як це працює

Ідеально якщо аудит відповідно до будь-якого з стандартів VDA здійснюється на основі сертифікованої системи менеджменту якості відповідно до ISO 9001. В цьому випадку ваша компанія відчуває класичний процес оцінки DQS: від системного аналізу (1 етап) до системного аудиту (2 етап), до видачі сертифіката та щорічних інспекційних аудитів. Ґрунтуючись на цьому і в залежності від обраного стандарту VDA, наші аудитори проведуть аудит системи системи отримання додаткової вартості всіх відповідних областей вашої компанії. При виконанні вимог, ви отримаєте відповідний сертифікат VDA.

Повернутися до “Конкретні галузі”