Goldwind International досягає інтегрованої сертифікації DQS

Goldwind International certificate presented to Tony Pan

Заснована в 1998 році в Китаї, Goldwind піонер китайського ринку вітрогенерування. Вона стала першою компанією в Китаї що зробила можливим вітрогенерування по всій території Китаю. В даний час Goldwind є одним з провідних виробників вітряних турбін в світі, що має присутність на шести континентах з офісами та співробітниками в більш ніж 14 країнах. Це найбільша вітрогенерувальна компанія в Китаї. Goldwind International Holding (HK) Limited (або GWI) сертифікована DQS, в даний час діє в Австралії, США, Чилі, Панамі, Південній Африці та Південної Африки, а також в ряді інших країн.

На знімку: пан Тоні Пан, генеральний директор GWI, отримує сертифікат від пан Чжан Вей, доктор медичних наук з DQS Asia Pacific

З більш ніж 6000 співробітниками, з яких 800 працюють в R&D, Goldwind встановив, а також працює і обслуговує більш ніж 19 ГВт потужності вітрової енергетики. Наразі є більш 15000 вітрових турбін в експлуатації. Інвестори користуються 20-річною повною гарантією на Goldwind турбіни. Щоб досягти високого рівня надійності та доступності Goldwind International (GWI) вносить в життєвий цикл турбіни за рахунок видатної технічної підтримки, управління проектами, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту.

Цим чудовим досягненням, сертифікацією інтегрованої систем менеджменту, управляла DQS Австралія з цінною допомогою наданою DQS Holding, DQS Китай, офісів і аудиторів DQS США. Складність цих мультісайтових перевірок, швидкість та ефективність в наданні послуг аудиту DQS була зразковою і серед кращих на сьогоднішній день.

Поновлювані джерела енергії є обов’язковим для забезпечення глобальної стійкості навколишнього середовища. Goldwind присвятила себе цій високопріоритетній задачі завдяки чудовому процесу інновацій для кращого майбутнього.

Г-н Тоні Пан, головний виконавчий директор GWI прокоментував досягнення,

“Це дійсно захоплююча і хороша новина для Goldwind. Від імені Goldwind International, я хотів би подякувати всім членам DQS за професійну роботу і щиру співпрацю протягом всього проекту. У той же час ми вважаємо, що питання про сертифікацію є лише першим великим етапом і ми повинні підтримувати постійні зусилля, щоб поліпшити наше управління, щоб досягти ще більш високих цілей.”

Ленс Брендон, керуючий директор DQS AUSNZ заявив:

“Це відмінний приклад міжнародної сили DQS коли наші офіси об’єднують свої зусилля і забезпечують високу продуктивність послуги з сертифікації, яка неперевершена нашими конкурентами. Ми хотіли б подякувати Goldwind International за призначення DQS в якості свого партнера по сертифікації і сподіваємося забезпечити глобальну підтримку у багатьох країнах, де Goldwind турбіни будуть продовжувати генерувати за рахунок поновлюваних джерел енергії.”