ISO 9001, IATF 16949:2016, EN 9100, ISO 29990, ISO 28000

Компанії з усіх секторів бізнесу по всьому світу розглядають DQS як свого довіреного партнера з сертифікації систем управління. Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

 

ISO 9001IATF 16949:2016VDA 6.1 / 6.2 / 6.4Серія EN 9100IRISISO 29990ISO 28000

ISO 9001 – Управління якістю: фактори успіху і відмінна характеристика

Ваша організація користується стійким успіхом і ви знаєте, що потрібно вашим клієнтам. Ви виправдовуєте очікування своїх клієнтів, тому що ви постійно контролюєте ваші процеси і ноу-хау для забезпечення якості. І ви отримуєте істотні конкурентні переваги з цих факторів успіху та результатів, отриманих від них. Тепер ви можете показати свої сильні сторони з всеосяжної, сертифікованої системи менеджменту якості відповідно до ISO 9001. Понад один мільйон сертифікованих компаній по всьому світу повірили в цей ефективний інструмент корпоративного управління і постійного поліпшення їх здатності продуктивно функціонувати.

Принципи управління для вашої організації

Найважливішою умовою добре функціонуючої системи менеджменту якості є акцент вашої організації на «принципах управління», описаних у стандарті ISO 9000:

 • орієнтованість на клієнта
 • керівництво
 • залучення людей
 • процесний підхід
 • удосконалення
 • прийняття рішень на основі фактичних даних
 • управління взаємовідносинами.

Ваша система управління буде ефективною, як тільки ви визначите і розглянете потреби всіх відповідних зацікавлених сторін, чітко сформулюєте ваші корпоративні цілі, і як тільки досягнення цих цілей знайде своє відеозображення в вимірних результатах – із змістовними ключовими показниками ефективних і прозорих процесів в якості основи.

З сертифікованою системою менеджменту відповідно до ISO 9001 ви уникаєте помилок, а не виправляєте їх. Якісний підхід надійно закріплений у вашій організації, що створює довіру і підвищує задоволеність ваших клієнтів. Ви знаєте про ризики та можливості, а також чітко структуровані, прозорі корпоративні процеси допомагають мінімізувати ризики для бізнесу і дозволяють швидше реагувати на зміни ринку.

Переглянутий варіант ISO 9001:2015 дає додаткові переваги: Завдяки новій структурі, узгодженії з іншими стандартами для системи управління, він може бути легко інтегрований з іншими системами управління і менш жорсткими вимогами, а також підходом, заснованим на ризиках, дозволить краще адаптуватися до ваших конкретних потреб і зосередитися на продуктивності.

Як це працює

Як тільки визначені, записані і реалізовані ваші процеси, ефективність вашої системи менеджменту якості розглянута у внутрішньому аудиті, результати проаналізовані  керівництвом – ви готові до сертифікації. Наше планування передбачає узгодження з вами  подальших дій зурахуванням ваших індивідуальних обставин, корпоративних цілей і чинників успіху. В результаті ваша організація буде проходити класичний процес сертифікації DQS: будуть призначені аудитори з відмінним знанням стандартів та багаторічним досвідом роботи у відповідному бізнес-секторі.

DQS пропонує акредитовані послуги з сертифікації відповідно до вимог ISO 9001:2015. Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

IATF 16949:2016 – Управління якістью для постачальників автопромисловості

Автомобільна промисловість з її глобальною діяльністю виступає за високу якість процесів, постійне поліпшення і за силу інновацій. IATF 16949:2016 є технічною специфікацією для систем менеджменту якості, які можна застосувати до постачальників в цій галузі. Вона була розроблена спільною робочою групою International Automotive Task Force (IATF) з метою поліпшення як здатності в галузі якості, так і всього процесу сертифікації по всьому ланцюжку поставок.

Автомобільна галузь: Глобальний ринок з глобальними можливостями

Незалежно від того, чи є ви малим або середнім підприємством або великим конгломератом, або, якщо ви прагнете отримати, зберегти або розширити доступ на ринку – сертифікат IATF 16949:2016 ваш вхідний квиток в глобальний сектор поставок автомобільної галузі. І незалежно від того, чи є ви маленьким гвинтиком або великими колесами, як сертифікована компанія, ви поліпшуєте здатність і надійність процесів протягом всього ланцюжка створення доданої вартості.

Якість у фокусі

Коли справа доходить до IATF 16949:2016, найважливішим є підхід організації до ідеалу якості. Щоб відкрити поліпшення від багатьох різних планів, щоб уникнути помилок і скоротити кількість втрат – це лише декілька ключових слів. DQS аудитори відіграють активну роль в цьому. Крім впевненості, що система відповідає вимогам цього технічного завдання, вони передають вирішальне розуміння рівня зрілості і потенціалу розвитку вашої системи управління.

Як це працює

По суті, IATF 16949:2016 базується на процес-орієнтованому ISO 9001. Однак, хронологічна послідовність сертифікації місця точно санкціонована IATF. Так, наприклад, 1-й етап процесу аудиту, системний аналіз, повинен бути виконаний протягом певного періоду часу. Те ж саме відноситься і до 2-го етапу, звіт про закриття і управління відхиленням. Повторна сертифікація також вимагає хорошого управлінням часом, щоб забезпечити безперервну дію сертифіката. Саме тому ми проявляємо максимальну обережність при плануванні графіка і при організації вашого перехідного аудиту в DQS.

Повну обробку стандарту машинобудівної галузі IATF 16949:2016 здійснює ексклюзивно DQS Holding Gmbh.

VDA 6.1 / 6.2 / 6.4 – Управління якостю для автомобільної промисловості

Автомобілі є складними об’єктами, що складаються з безлічі дорогих систем, компонентів і частин; більшість з них мають походження з індустрії постачання автозапчастин. Для того, щоб забезпечити надійність і безпеку своєї продукції, виробники автомобілів вже давно вимагають, щоб їхні постачальники демонстрували визнані докази їх здатність поставляти якісні комплектуючи. Для того щоб стандартизувати ці вимоги, німецька асоціація автомобільної промисловості (VDA) розробляє серії публікацій Vol. VDA 6.x з 1996 року. Вони базуються на існуючий системі менеджменту якості відповідно до ISO 9001. Незалежно від того, які частини ви поставляєте: постійно оновлювані томи VDA надійно охоплюють всі різнобічні спеціалізації. Наші аудитори і їх автомобільна експертиза пропонують Вам і цільове, і в розрізі доданої вартості аудитування  на основі міжнародно-визнаних стандартів якості. Тому DQS є партнером для доказу якості на основі обсягів VDA.

VDA 6.1 – VDA як альтернатива IATF ISO/TS 16949

VDA 6.1 є правильним стандартом якщо ваша компанія бере участь в серійному виробництві. VDA 6.1 забезпечує структуру для системи менеджменту якості, зокрема підходить для автомобільної промисловості, сприяє уникненню помилок і зміцненню надійності та відтворюваності процесу в ланцюжку створення вартості вашої компанії. Він також містить аспекти європейської моделі EFQM.

VDA 6.2 – Для постачальників послуг

VDA 6.2 підходить для вас, якщо ваша компанія пропонує послуги, наприклад ви є салон з продажу автомобілів, експедиційна компанія або конструкторське бюро. Вимоги цього стандарту сфокусовані не тільки на якості вашої клієнт-орієнтованості, а й на неухильному поліпшенні ваших внутрішніх послуг, таких як розробка або закупівля. Немає ніякого міжнародного стандарту порівнянного з VDA 6.2!

VDA 6.4 – Для виробництва постачальників обладнання

VDA 6.4 підходить для вас, якщо ви є виробником обладнання для виробництва в автомобільній промисловості, наприклад – машин, установок, інструментів, вимірювального та випробувального обладнання. Стандарт відповідає за своєю структурою VDA 6.1, але з урахуванням спеціальних вимог виробників обладнання та машин. Немає ніякого міжнародного стандарту порівнянного з VDA 6.4!

Як це працює

Ідеально якщо аудит відповідно до будь-якого з стандартів VDA здійснюється на основі сертифікованої системи менеджменту якості відповідно до ISO 9001. В цьому випадку ваша компанія відчуває класичний процес оцінки DQS: від системного аналізу (1 етап) до системного аудиту (2 етап), до видачі сертифіката та щорічних інспекційних аудитів. Ґрунтуючись на цьому і в залежності від обраного стандарту VDA, наші аудитори проведуть аудит системи системи отримання додаткової вартості всіх відповідних областей вашої компанії. При виконанні вимог, ви отримаєте відповідний сертифікат VDA.

EN 9100 – Серія стандартів для авіаційно-космічної промисловості

Найвищі вимоги до якості і безпеки розміщені на ланцюжках поставок конкретних галузей промисловості. Це безумовно стосується постачальників аерокосмічної промисловості. Завдяки міжнародній групі якості аерокосмічної галузі (International Aerospace Quality Group – IAQG), галузеві стандарти якості для управління якістю в цій галузі були доступні з 1998 року. Тільки точка зору об’єктивної, досвідченої в галузі третьої сторони, такої як DQS, може довести відповідність системи управління вимогам серій стандартів EN 9100. Ключовою є відповідність!

Увага на ефективності процесів

За останні 15 років IAQG розробила стандарти, які об’єднують всіх учасників ланцюга поставок в їх специфічний галузевий ідеал якості. EN 9100 фокусується на виробниках, EN 9110 на організаціях з технічного обслуговування, а EN 9120 на роздрібній торгівлі в аерокосмічній промисловості. Всі стандарти в цій серії мають ті ж цілі: вони зосереджуються на вимогах законодавства в авіакосмічній промисловості та розширення прав і можливостей постачальників для виконання вимог своїх клієнтів. Вони також всі очікують, що їх користувачі використовують активний, безперервний процес удосконалення з тим щоб уникнути помилок і поліпшити надійну стабільність процесів.

Для досягнення цих цілей, ці системи управління включають в себе кілька важливих елементів. Наведемо приклад: існує сувора вимога для оцінки ризику і перевірки першої статті перед початком будь-якого серійного виробництва. У разі діючого виробництва або послуг, стандарти зосереджуються на бездоганному управлінню контролем та відстеженням. Тісно пов’язані з цим є концепції аварійної ситуації, які активуються в разі вже відвантаженої неякісної продукції.

Як це працює

Як незалежний орган, DQS використовує аудит щоб встановити, що ваша організація відповідає вимогам EN 9100, EN 9110 та/або EN 9120. У доповнення до простої декларації відповідності, однак, наші аудитори також надають вам основні ідеї для поліпшення продуктивності. Крім усього іншого, вони звертають особливу увагу на ефективність процесів, а також очікування клієнтів. Сертифіковані організації перераховані в онлайн системі Aerospace Supplier Information System (OASIS) від IAQG. Тільки це обов’язкове перерахування свідчить про міжнародно-визнаний, акредитований сертифікат і показує, що ваша організація є активним гравцем на глобальному ринку.

Міжнародний стандарт залізничної промисловості (International Railway Industry Standard – IRIS)

Результат пошуку зображень за запитом "Українська залізниця фото"Глобальний потенціал зростання залізничних перевезень і розподіл ринку між його учасниками визначається трьома факторами:

 • Інновації
 • Безпека
 • Якість

Якщо ви залізничний оператор, виробник залізничних транспортних засобів або постачальник залізничної галузі, ви знайдете міжнародний стандарт IRIS цінною підтримкою в вирішальних предметних областях: кваліфікації вашої компанії для управління проектами і серійним виробництвом залізничних транспортних засобів, результативність та ефективність процесів вашої компанії, а також постійному розвитку продукту і експлуатаційних характеристик. DQS є вашим партнером для реалізації цього стандарту. У квітні 2006 року, через один місяць після публікації стандарту, ми випустили перший в світі сертифікат IRIS в усьому світі. З тих пір ми активно брали участь в робочій групі UNIFE (Association of the European Rail Industry – Асоціація європейської залізничної промисловості) щодо подальшого розвитку IRIS. Сьогодні ми є одним з провідних органів по сертифікації підприємств залізничної галузі.

Знак якості для продуктів і бізнес-процесів

При розробці стандарту IRIS, його творці – Асоціація європейської залізничної промисловості UNIFE, а також провідні залізничні виробники узагальнили всі основні вимоги цього сектора. Перш за все, IRIS характеризується менеджментом якості відповідно до ISO 9001. Є істотні добавки, зокрема галузеві критерії, такі як продукт-специфічні стратегії безпеки, тип серій та управління проектами, надійністю, доступністю та вартістю життєвого циклу в експлуатації. На шляху до сертифікації, повністю розроблений перелік питань у вашій системі управління служить в якості керівництва для внутрішнього аудиту. Це гарантує, що всі учасники працюють ефективно і по одному завданню: керовані і здатні процеси для більшої безпеки на залізниці

Ваш квиток від А до Я

Вимоги залізничного стандарту застосовні до всього ланцюжку поставок, що складається з залізничних операторів, залізничних виробників і постачальників. IRIS також може бути інтегрован в існуючу систему управління відповідно до ISO 9001, EN 9100 і IS0/TS 16949 в якості стратегічного розширення. Під час самого процесу сертифікації, значна технічна компетентність DQS аудиторів в інтегрованих системах управління вносить значний вклад в управління і контроль організації.

Як це працює

Для сертифікації IRIS ви будете проходити через класичний процес аудиту DQS від системного аналізу (1 етап) до системного аудиту (2 етап), з видачею сертифікату та щорічних наглядових аудитів. Результати перевірки фіксуються за допомогою спеціального програмного забезпечення IRIS Audit Tool і оцінюються відповідно до IRIS-спеціфічної моделі зрілості на основі ISO 9004. Протягом декількох циклів аудиту це створює чітку картину безперервного процесу вдосконалення, які можуть бути надані потенційним підрядникам через банк даних UNIFE (www.iris-rail.org) для прийняття рішень.

ISO 29990 – Успіх через якість освіти

Результат пошуку зображень за запитом "Образование, учёба"В якості постачальника послуг в галузі освіти, ваша мета полягає в тому, щоб виправдати очікування ваших клієнтів щодо розвитку навичок і умінь. З цією метою, компетентність вашого підприємства в проведенні початкового і вище навчання є вирішальним фактором. ISO 29990 забезпечує міжнародно застосовану структуру для управління якістю постачальників освітніх послуг. Оцінка і сертифікація DQS відповідно до ISO 29990 постійно демонструє якість ваших послуг всім відповідно зацікавлених сторін що найбільш важливо для студентів.

Прозорі послуги в галузі освіти, як конкурентна перевага

ISO 29990 призначений для всіх типів провайдерів освітніх послуг, в тому числі коледжів і університетів, промислових фірм, що пропонують внутрішнє подальше навчання, а також заснованим асоціаціями тренінгових інститутів. При цьому стандарт підкреслює єдиний найважливіший актив будь-якого навчального закладу: самі навчальні послуги. З його акцентом на реальні потреби в навчанні цільової групи, на розробку відповідного змісту, а також на оцінки результатів навчання, стандарт описує модель, яка формує тенденцію, оскільки він свідчить про компетентність і якість. Крім того, стандарт, з його вимогами до рентабельності установи, також діє як цінний інструмент для управління і керівництва щодо таких важливих факторів, як ресурси, фінанси і ризики.

Ви продовжуєте систематично розвивати якість освітніх послуг, запропонованих для реалізації вимог цього стандарту, і ви підвищуєте свою конкурентоспроможність за рахунок прозорих навчальних послуг. Сертифіковані системи управління також набувають все більшого значення при пошуку державних субсидій на освіту.

Як це працює

Ми будемо проводити комплексний аудит ефективності вашої системи управління відповідно до класичного процесу сертифікації DQS. Оцінка DQS також пропонує вашому навчальному закладу додаткові переваги, які викладені вище і далі просто підтвердження відповідності: досвід наших аудиторів в галузі дозволяє їм вказати на можливості і ризики, щоб визначити потенціал для поліпшення і дати рекомендації для процесів прийняття рішень. Для вашої зручності, ми підганяємо планування аудиту відповідно до ваших цілей, ваших освітніх послуг, а також конкретних обставин ваших студентів.

ISO 28000 – Система управління безпекою для ланцюжка поставок

ISO 28000 є стандартом безпеки для всіх організацій, які є частиною ланцюжка поставок; починаючи з виробництва, складування, розподілу (включаючи весь ланцюжок транспортування автомобільним, залізничним, морським, або повітряним транспортом), весь шлях до одержувача. З впровадженням системи управління безпекою відповідно до ISO 28000, організація підвищує надійність і безпеку протягом всього ланцюжка поставок. Висока вартість товарів або небезпечні вантажі можуть транспортуватися по всій земній кулі і зберігатися більш безпечно.

Стандарт призначений для організацій, які бажають поліпшити свої процеси безпеки щодо профілактики, реалізації, оперативного контролю та документації. Крім того система управління безпекою в значній мірі сприяє підвищенню безпекової поінформованості на всіх рівнях організації. Стандарти безпеки, які вже були реалізовані (AEO, C-TPAT, TAPA, і т.д.) можуть бути об’єднані в одну комплексну систему відповідно до ISO 28000. Таким чином організації активні на міжнародному рівні досягають більш швидкого, більш економічно ефективного,  краще документованого процесингу їх щоденного бізнесу.

Переваги та можливості:

 • Зниження крадіжок, вандалізму, злочинних дій і т.д.
 • Здійснення відповідних заходів безпеки, після аналізу ризику
 • Підвищення безпеки для процесів генерації цінності (наприклад, процесів зберігання)
 • Пакетування різних міжнародних ініціатив в області безпеки (ISPS, AEO, TAPA, …)
 • Підвищення довіри клієнтів і зменшення ризику відповідальності