Управління людьми – наш найважливіший фактор успіху

Цього року щорічні збори керуючих директорів DQS груп з 47 країн підкреслили важливість найбільш критичного фактору успіху для будь-якої сервіс-оріентованої організації: людина. Для міжнародного органу з сертифікації це означає – люди в глобальних офісах, молодші менеджери і молоді співробітники офісів, а також аудитори. Як бути привабливим роботодавцем для такого широкого кола людей з їх різноманітними очікуваннями?

Для впровадження деяких ідей на цю тему, група запропонувала добре відомого фахівця з лав своїх клієнтів: професора, доктора Гюнтера Олеша який крім всього є CHRO (керівник з управління та набору людських ресурсів) в Phoenix Contact GmbH & Co KG, а також викладачем в Оствестфален-Ліппе університеті. Під його керівництвом Phoenix Contact потрапив до списку «Міжнародний ТОП роботодавців». Останні 16 років працює на ініціативу “Great Place to Work®”. У своєму виступі професор Олеш розповів про принципи керівництва і ставлення до міжнародної співпраці, на основі поваги і прийняття різних цінностей. Він пророкує, що в майбутньому побачимо конкуренцію за хороших співробітників, за допомогою соціальних медіа, і показує як бути підготовленим до цього, знаючи і задовольняючи потреби ваших співробітників та зустрічаючись з ними. Проте, хороші трудові відносини повинні бути включені в загальну культуру компанії, яка дозволяє розвиток компетентності та особистісного зростання.

Звичайно на дводенній зустрічі, яка проходила в Ліндер-Конгрес отелі в Хёхсте, передмісті Франкфурта, також розглядались різні спеціфічні теми, характерні для бізнесу сертифікації, від своєї історії до свого майбутнього, і як застосовувати принципи управління проектами в зміни процесів з метою подальшого розвитку бізнесу. Учасники обговорили як підвищити обізнаність і розуміння відповідальності керівництвом для розвитку бізнесу, щоб застосувати концепцію до поточного проекту розвитку або цілі розвитку і побудувати впевненість у своїй здатності керувати змінами і розвитком.

В наступному році зустріч буде в перше проходити в Берліні де акціонер DQS DIN (Німецький інститут по стандартизації) має свій головний офіс.