Новий випуск бюлетеня DQS Group: новини про стандарти і компанії

DQS Compact 80Останній випуск DQS Compact (бюлетеня DQS Group), включає в себе інформацію про особливість TAPA і управління якістю в секторі логістики, а також експертну статтю з енергетичного менеджменту, деякі критично важливі новини про SMETA 6.0 та історії успіху нашого клієнта Engineering Plastics в Південній Африці.

Якщо ви турбуєтеся про зникнення цінних вантажів при зберіганні або транспортуванні, TAPA Security Standards FSR (Facility Security Requirements) і TSR (Trucking Security Requirements) можуть допомогти вам краще спати. Крім того, Qualified Carrier (QC) забезпечує вантажоперевізників можливістю довести своїм клієнтам, що вони виконують правові, економічні та соціальні потреби свого бізнесу.

Оскільки сертифікації відповідно до ISO 50001 незабаром буде базуватися на ISO 50003, публікується огляд відповідних змін, а також погляд на різні стандарти, які складають сімейство 50001-х стандартів управління енергоспоживанням.

Наводиться огляд оновлень ISO 37001, FSSC 22000 і майбутнього перегляду SMETA 6.0, а потім профіля клієнта, який показує як малий і середній бізнес з Південної Африки долає проблеми обмеженого економічного зростання в своїй країні, використовуючи ISO 9001:2008 як орієнтир для PDCA (Plan, Do, Check, Act) циклу, а також для забезпечення доданої вартості в обробній, виробничій діяльності та доставці.

Завантаження