DQS Україна

Компанія DQS Group з 1985 року є довіреним партнером з сертифікації та оцінки для орієнтованих на якість компаній по всьому світу – компаній, які серйозно ставляться до здоров’я організації та довгострокового успіху. За допомогою аудитів, оцінки і сертифікації ми допомагаємо компаніям досягти стійкого успіху в бізнесі.

Офіційним представником компанії DQS Group в Україні є Орган сертифікації «ПРИРОСТ – член DQS Group» (Орган сертифікації систем менеджменту «ПРИРОСТ»).

DQS GroupМіжнародна мережаАудитори та експерти DQSІсторія та акціонериЕтика & ВідповідністьКерівництво DQSБаза даних клієнтів DQSРобота & Співробітництво Акредитації

Про DQS Group

DQS Holding GmbH є штаб-квартирою DQS Group і в такій якості контролює міжнародний розвиток бізнесу у 80 офісів з 60 країн світу. При загальному обороті близько 120 мільйонів євро (станом на 12/2015) група DQS входить в число 10 кращих постачальників послуг з сертифікації для систем управління.

З більш ніж 2500 міжнародних аудиторів і експертів практично в кожній індустріальній галузі DQS забезпечує високий рівень знань, а також узгодженість цінностей і принципів аудиту. Сьогодні портфель послуг DQS Group включає в себе оцінку і сертифікацію згідно з понад 200 різними стандартами.

Високий рівень відгуків наших клієнтів доводить, що наші клієнти бачать в DQS свого пріоритетного партнера.

З 2007 року DQS має офіційного представника в Україні – Орган сертифікації «ПРИРОСТ – член DQS Group» (Орган сертифікації систем менеджменту «ПРИРОСТ»), який працює від імені DQS на підставі ліцензії.

 

Документи для завантаження

 

Міжнародна мережа

В сучасних умовах жорсткої глобальної економіки вам потрібен надійний партнер, який працюватиме з вами в будь-якому місці, де ви ведете бізнес.

Глобальна команда DQS розповсюджує місцевий досвід сертифікації на всі основні економічні центри по всьому світу:

  • DQS працює з місцевими аудиторами, володіють мовою і знають місцеву культуру, а також розуміють, як забезпечити надання додаткової вартості і економічно ефективних послуг компаніям.
  • 80 офісів DQS в 60 країнах забезпечують надійний місцевий досвід з галузі передової практики, нормативних вимог, а також знання ринку. Будучи близько до своїх клієнтів, наша міжнародна команда управління може зосередитися на тому, що хвилює наших клієнтів по всьому світу. Місцевий персонал забезпечує надійний сервіс близько до дому.
  • В якості кращого партнера з сертифікації та оцінки, що обслуговує великі міжнародні компанії світу, DQS має великий досвід і бездоганну репутацію, коли йдеться про управління міжнародними проектами.

IQNet – Міжнародна Мережа Сертифікації

Другим компонентом нашої міжнародної присутності є IQNet. Об’єднуючи 35 партнерів, IQNet є найбільшою міжнародною мережею органів з сертифікації, що видав приблизно одну третину всіх сертифікатів систем управління в світі.

Через співпрацю з IQNet клієнти DQS Group можуть скористатися більш ніж 40 міжнародними акредитаціями і додатковими послугами, які пропонуються в співпраці з партнерами IQNet.

Міхаель Дрексель, керуючий директор компанії DQS Holding GmbH, був президентом IQNet з червня 2010 року.

Аудит як діалог

Аудитори DQS розглядають аудит як професійний діалог між рівними партнерами. Замість заповнення контрольних форм аудитори DQS повністю зосереджені на тих, кого перевіряють, і на розумінні локальних систем управління.

Індивідуальне планування аудитів

Кожен аудит планується в індивідуальному порядку і на основі потреб кожної окремої організації. Це включає в себе зрілість системи управління, технологічних, економічних і культурних умов і ключових тем організації. Оскільки більшість наших аудиторів компетентні не тільки в стандартах управління якістю, а й в додаткових спеціалізованих сферах, таких як захист навколишнього середовища, здоров’я та безпека, автомобільна промисловість, раціональне використання енергії та інших, DQS Group має можливість забезпечити наших клієнтів компетентною командою майже для будь-якого поєднання стандартів.

Технічна компетентність

Всі аудитори DQS мають повну професійну освіту, вищу освіту та реальний діловий досвід. Серед наших аудиторів лікарі, інженери, фахівці з безпеки харчових продуктів, біологи, фахівці фінансів, професори та багато інших. Крім цього, вони також мають великий досвід роботи в області методів і систем управління, а також підтверджений практичний досвід в різних галузях промисловості, в яких вони виконують аудити. Від їх досвіду виграють наші клієнти.

Кваліфікація і навчання

DQS просуває підхід гармонізованого аудиту і загального розуміння стандартних інтерпретацій. З цією метою ми проводимо щорічно по всьому світу обов’язкову програму з підготовки аудиторів, яка включає в себе такі теми, як тлумачення стандартів, методів аудиту, методів інтерв’ю і тематичних досліджень.

Аудити як мотивація

DQS аудитори створюють робоче середовище, яке дозволяє всім залученим дійсно представляти своє власне поле діяльності. Метою є знаходження сильних сторін, а також цінного потенціалу поліпшення. Соціальна компетентність аудиторів DQS і повага мають важливе значення для успішного проведення аудиту.

Історія та акціонери

DQS ShareholdersDQS був заснований у 1985 році двома основними акціонерами: DGQ (Німецьке товариство з якості) і DIN (Німецький інститут стандартизації). Німецькі промислові асоціації HDB, SPECTARIS, VDMA і ZVEI завершили коло початкових акціонерів. Після злиття з QRS Underwriters Laboratories в 2008 році додатковим великим акціонером DQS Group став UL.

Сьогодні акціонери є хранителями корпоративних цінностей DQS і його високоякістного підходу до діяльності. Представляючи інтереси сертифікованих організацій з різних галузей промисловості, наші галузеві асоціації санкціонують прагматичну спрямованість клієнтів і відмінний сервіс. DIN забезпечує прямий доступ і участь в новітніх міжнародних стандартних розробках. DGQ і UL постійно сприяють передовому досвіду в галузі освіти і компетентності наших співробітників в усьому світі.

Етика і Відповідність вимогам

Значення сертифікатів DQS – у рівні впевненості і довіри, що клієнти відчувають до DQS. Клієнти сертифікованих організацій і кінцеві користувачі очікувано покладаються на сертифікати DQS. Для того щоб розвинути цю впевненість, DQS у всій своїй діяльності керується такими принципами:

  • Неупередженість
  • Компетентність
  • Відповідальність
  • Відвертість
  • Конфіденційність
  • Етичні методи ведення бізнесу

Неупередженість вимагає незалежності від будь-якого неправомірного впливу на рішення по сертифікації, які повинні бути об’єктивними і ґрунтуватися виключно на фактах. Компетенція є ключовим активом в забезпеченні професійних перевірок, які призводять до залікових результатів. Кожен співробітник в кожній функції повинен бути належним чином компетентним для виконання покладених на нього завдань. В DQS ми беремо на себе відповідальність за нашу діяльність і її результати.

Для органу сертифікації відкритість означає необмежений доступ до послуг з сертифікації без будь-якої неправомірної дискримінації.

Конфіденційність є ще одним ключовим активом в створенні стійких ділових партнерських відносин з нашими клієнтами. Професійні дані і захист інформації являє собою безперервну турботу DQS.

Встановлення корпоративного кодексу етики визначило відповідні корпоративні цінності і принципи в усіх DQS організаціях по всьому світу.

Політика щодо розгляду скарг та апеляцій

DQS Group орієнтована на підвищення власної ефективності, ефективної і орієнтованої на клієнта обробки скарг і звернень. Зворотній зв’язок від клієнтів, який також включає в себе скарги, розглядається як додаткова можливість для поліпшення наших послуг. З цієї причини група DQS зацікавлена у всіх засобах зворотного зв’язку, зокрема в скаргах, якщо це необхідно.

Керівництво

Stefan Heinloth

Стефан Хейнлот

Голова і виконавчий директор DQS Holding GmbH

Michael Drechsel

Михаель Дрексель

Виконавчий директор DQS Holding GmbH

Михайло Макух

Директор DQS Україна

База даних клієнтів DQS

В даний час DQS сертифіковано понад 45000 локацій в більш ніж 100 країнах світу.

У числі наших найбільших замовників: Bosch, Siemens, Lufthansa, Samsung, Henkel, Hyundai, Volkswagen, BASF, Toyota, LG Electronics Inc., Nexans і багато інших.

Для доступу до Бази сертифікатів DQS перейдіть за посиланням.

Можливості роботи і співробітництва

Подальший і стійкий успіх DQS Group полягає в компетентності, ставленні і баченні наших людей і наших партнерів по співпраці. Якщо Ви – аудитор, фахівець, або бізнес-професіонал, який прагне працювати в міжнародному органі по сертифікації вищого класу, DQS Group пропонує безліч кар’єрних і ділових можливостей. Ми також надаємо можливості для потенційних партнерів, що володіють відповідними знаннями.

Аудитори

Ви сертифікований аудитор? Приєднуйтесь до нашої високо компетентної команди! Група DQS здійснює свою діяльність по всьому світу і вітає заявки з будь-якого регіону. Оскільки наш бізнес постійно розширюється, ми шукаємо кваліфікованих сторонніх аудиторів у різних секторах сертифікації систем управління.
Зацікавилися? Будь ласка, зв’яжіться з нами з запитом/заявкою.

Професіонали

Сертифікація – це набагато більше, ніж аудит. DQS офіси по всьому світу регулярно шукають нових колег щоб запросити до своїх команд. Зверніться до місцевого відділення DQS для отримання додаткової інформації.

Партнери

Ви хочете співпрацювати з вищим органом з сертифікації? Є цілий ряд можливостей співпраці з DQS Group для будь-якої організації, чиє бачення включає в себе якість з великої літери. Будь ласка, зв’яжіться з нами і дайте нам знати ваші ідеї для співпраці.

Акредитації

DQS certificate

DQS Group оцінює системи і процеси управління на основі близько 100 національних та міжнародно визнаних стандартів та специфікацій.
DQS Group також може запропонувати сертифікацію різних національних органів з акредитації в різних країнах, серед них: DAkkS, UKAS, ANAB, VDA QMC і UNIFE.

Для більш повного огляду, ми запрошуємо Вас відвідати веб-сайт DQS GmbH.