DQS Україна

Компанія DQS Group з 1985 року є довіреним партнером з сертифікації та оцінки для орієнтованих на якість компаній по всьому світу – компаній, які серйозно ставляться до здоров’я організації та довгострокового успіху. За допомогою аудитів, оцінки і сертифікації ми допомагаємо компаніям досягти стійкого успіху в бізнесі.

В зв’язку з посиленням вимог з боку органів акредитації до роботи органів з оцінки відповідності, DQS Holding GmbH наполіг на розділенні напрямків з сертифікації систем менеджменту. Відповідно до цього було створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА» (LLC «DQS CERTIFIC UKRAINE»), яке є правонаступником ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ» – Member of DQS Group в частині надання послуг щодо оцінювання та сертифікації на території України та отримало ліцензійну угоду.

ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ» залишається органом з оцінки відповідності в національній системі сертифікації під акредитацією Національного агентства з акредитації України.

Для підтримки дії сертифікату та отримання послуг сертифікації в системі DQS починаючи з 03.06.2019 всі договори на надання послуг щодо оцінювання та сертифікації в системі сертифікації DQS повинні укладатися з ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»
(LLC «DQS CERTIFIC UKRAINE»). При цьому сертифікат залишається в базі сертифікації DQS без змін.

DQS GroupМіжнародна мережаАудитори та експерти DQSІсторія та акціонериЕтика & ВідповідністьКерівництво DQSБаза даних клієнтів DQSРобота & Співробітництво IQNetАкредитаціїВихідні дані, конфіденційність та відповідальність

Про DQS Group

DQS Holding GmbH є штаб-квартирою DQS Group і в такій якості контролює міжнародний розвиток бізнесу у 80 офісів з 60 країн світу. При загальному обороті близько 120 мільйонів євро (станом на 12/2015) група DQS входить в число 10 кращих постачальників послуг з сертифікації для систем управління.

З більш ніж 2500 міжнародних аудиторів і експертів практично в кожній індустріальній галузі DQS забезпечує високий рівень знань, а також узгодженість цінностей і принципів аудиту. Сьогодні портфель послуг DQS Group включає в себе оцінку і сертифікацію згідно з понад 200 різними стандартами.

Високий рівень відгуків наших клієнтів доводить, що наші клієнти бачать в DQS свого пріоритетного партнера.

З 2007 року DQS має офіційного представника в Україні – Орган сертифікації систем менеджменту ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ” (Орган сертифікації систем менеджменту ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ”), який працює від імені DQS на підставі ліцензії.

 

Документи для завантаження

 

Міжнародна мережа

В сучасних умовах жорсткої глобальної економіки вам потрібен надійний партнер, який працюватиме з вами в будь-якому місці, де ви ведете бізнес.

Глобальна команда DQS розповсюджує місцевий досвід сертифікації на всі основні економічні центри по всьому світу:

 • DQS працює з місцевими аудиторами, володіють мовою і знають місцеву культуру, а також розуміють, як забезпечити надання додаткової вартості і економічно ефективних послуг компаніям.
 • 80 офісів DQS в 60 країнах забезпечують надійний місцевий досвід з галузі передової практики, нормативних вимог, а також знання ринку. Будучи близько до своїх клієнтів, наша міжнародна команда управління може зосередитися на тому, що хвилює наших клієнтів по всьому світу. Місцевий персонал забезпечує надійний сервіс близько до дому.
 • В якості кращого партнера з сертифікації та оцінки, що обслуговує великі міжнародні компанії світу, DQS має великий досвід і бездоганну репутацію, коли йдеться про управління міжнародними проектами.

IQNet – Міжнародна Мережа Сертифікації

Другим компонентом нашої міжнародної присутності є IQNet. Об’єднуючи 35 партнерів, IQNet є найбільшою міжнародною мережею органів з сертифікації, що видав приблизно одну третину всіх сертифікатів систем управління в світі.

Через співпрацю з IQNet клієнти DQS Group можуть скористатися більш ніж 40 міжнародними акредитаціями і додатковими послугами, які пропонуються в співпраці з партнерами IQNet.

Міхаель Дрексель, керуючий директор компанії DQS Holding GmbH, був президентом IQNet з червня 2010 року.

Аудит як діалог

Аудитори DQS розглядають аудит як професійний діалог між рівними партнерами. Замість заповнення контрольних форм аудитори DQS повністю зосереджені на тих, кого перевіряють, і на розумінні локальних систем управління.

Індивідуальне планування аудитів

Кожен аудит планується в індивідуальному порядку і на основі потреб кожної окремої організації. Це включає в себе зрілість системи управління, технологічних, економічних і культурних умов і ключових тем організації. Оскільки більшість наших аудиторів компетентні не тільки в стандартах управління якістю, а й в додаткових спеціалізованих сферах, таких як захист навколишнього середовища, здоров’я та безпека, автомобільна промисловість, раціональне використання енергії та інших, DQS Group має можливість забезпечити наших клієнтів компетентною командою майже для будь-якого поєднання стандартів.

Технічна компетентність

Всі аудитори DQS мають повну професійну освіту, вищу освіту та реальний діловий досвід. Серед наших аудиторів лікарі, інженери, фахівці з безпеки харчових продуктів, біологи, фахівці фінансів, професори та багато інших. Крім цього, вони також мають великий досвід роботи в області методів і систем управління, а також підтверджений практичний досвід в різних галузях промисловості, в яких вони виконують аудити. Від їх досвіду виграють наші клієнти.

Кваліфікація і навчання

DQS просуває підхід гармонізованого аудиту і загального розуміння стандартних інтерпретацій. З цією метою ми проводимо щорічно по всьому світу обов’язкову програму з підготовки аудиторів, яка включає в себе такі теми, як тлумачення стандартів, методів аудиту, методів інтерв’ю і тематичних досліджень.

Аудити як мотивація

DQS аудитори створюють робоче середовище, яке дозволяє всім залученим дійсно представляти своє власне поле діяльності. Метою є знаходження сильних сторін, а також цінного потенціалу поліпшення. Соціальна компетентність аудиторів DQS і повага мають важливе значення для успішного проведення аудиту.

Історія та акціонери

DQS ShareholdersDQS був заснований у 1985 році двома основними акціонерами: DGQ (Німецьке товариство з якості) і DIN (Німецький інститут стандартизації). Німецькі промислові асоціації HDB, SPECTARIS, VDMA і ZVEI завершили коло початкових акціонерів. Після злиття з QRS Underwriters Laboratories в 2008 році додатковим великим акціонером DQS Group став UL.

Сьогодні акціонери є хранителями корпоративних цінностей DQS і його високоякістного підходу до діяльності. Представляючи інтереси сертифікованих організацій з різних галузей промисловості, наші галузеві асоціації санкціонують прагматичну спрямованість клієнтів і відмінний сервіс. DIN забезпечує прямий доступ і участь в новітніх міжнародних стандартних розробках. DGQ і UL постійно сприяють передовому досвіду в галузі освіти і компетентності наших співробітників в усьому світі.

Етика і Відповідність вимогам

Значення сертифікатів DQS – у рівні впевненості і довіри, що клієнти відчувають до DQS. Клієнти сертифікованих організацій і кінцеві користувачі очікувано покладаються на сертифікати DQS. Для того щоб розвинути цю впевненість, DQS у всій своїй діяльності керується такими принципами:

 • Неупередженість
 • Компетентність
 • Відповідальність
 • Відвертість
 • Конфіденційність
 • Етичні методи ведення бізнесу

Неупередженість вимагає незалежності від будь-якого неправомірного впливу на рішення по сертифікації, які повинні бути об’єктивними і ґрунтуватися виключно на фактах. Компетенція є ключовим активом в забезпеченні професійних перевірок, які призводять до залікових результатів. Кожен співробітник в кожній функції повинен бути належним чином компетентним для виконання покладених на нього завдань. В DQS ми беремо на себе відповідальність за нашу діяльність і її результати.

Для органу сертифікації відкритість означає необмежений доступ до послуг з сертифікації без будь-якої неправомірної дискримінації.

Конфіденційність є ще одним ключовим активом в створенні стійких ділових партнерських відносин з нашими клієнтами. Професійні дані і захист інформації являє собою безперервну турботу DQS.

Встановлення корпоративного кодексу етики визначило відповідні корпоративні цінності і принципи в усіх DQS організаціях по всьому світу.

Політика щодо розгляду скарг та апеляцій

DQS Group орієнтована на підвищення власної ефективності, ефективної і орієнтованої на клієнта обробки скарг і звернень. Зворотній зв’язок від клієнтів, який також включає в себе скарги, розглядається як додаткова можливість для поліпшення наших послуг. З цієї причини група DQS зацікавлена у всіх засобах зворотного зв’язку, зокрема в скаргах, якщо це необхідно.

Керівництво

Stefan Heinloth

Стефан Хейнлот

Голова і виконавчий директор DQS Holding GmbH

Michael Drechsel

Михаель Дрексель

Виконавчий директор DQS Holding GmbH

Михайло Макух

Директор DQS Україна

База даних клієнтів DQS

В даний час DQS сертифіковано понад 45000 локацій в більш ніж 100 країнах світу.

У числі наших найбільших замовників: Bosch, Siemens, Lufthansa, Samsung, Henkel, Hyundai, Volkswagen, BASF, Toyota, LG Electronics Inc., Nexans і багато інших.

Для доступу до Бази сертифікатів DQS перейдіть за посиланням.

Можливості роботи і співробітництва

Подальший і стійкий успіх DQS Group полягає в компетентності, ставленні і баченні наших людей і наших партнерів по співпраці. Якщо Ви – аудитор, фахівець, або бізнес-професіонал, який прагне працювати в міжнародному органі по сертифікації вищого класу, DQS Group пропонує безліч кар’єрних і ділових можливостей. Ми також надаємо можливості для потенційних партнерів, що володіють відповідними знаннями.

Аудитори

Ви сертифікований аудитор? Приєднуйтесь до нашої високо компетентної команди! Група DQS здійснює свою діяльність по всьому світу і вітає заявки з будь-якого регіону. Оскільки наш бізнес постійно розширюється, ми шукаємо кваліфікованих сторонніх аудиторів у різних секторах сертифікації систем управління.
Зацікавилися? Будь ласка, зв’яжіться з нами з запитом/заявкою.

Професіонали

Сертифікація – це набагато більше, ніж аудит. DQS офіси по всьому світу регулярно шукають нових колег щоб запросити до своїх команд. Зверніться до місцевого відділення DQS для отримання додаткової інформації.

Партнери

Ви хочете співпрацювати з вищим органом з сертифікації? Є цілий ряд можливостей співпраці з DQS Group для будь-якої організації, чиє бачення включає в себе якість з великої літери. Будь ласка, зв’яжіться з нами і дайте нам знати ваші ідеї для співпраці.

IQNet

Міжнародна мережа по сертифікації IQNet – недержавна, некомерційна організація, створена в 1990 році відповідно до законодавства Швейцарії зі штаб-квартирою в м Берн (Швейцарія).

IQNet в даний час об’єднує 37 провідних органів по сертифікації з понад 200 дочірніми компаніями по всьому світу.

Членами IQNet є всесвітньо відомі органи з сертифікації систем менеджменту:

AENOR (Іспанія), AFNOR Certification (Франція), AIB-Vinçotte International (Бельгія), ANCE-SIGE (Мексика), APCER (Португалія), CCC (Кіпр), CISQ (Італія), CQC (Китай), CQM (Китай), CQS (Чеська республіка), Cro Cert (Хорватія), DQS Holding GmbH (Німеччина), DS (Данія), FCAV (Бразилія), FONDONORMA (Венесуела), ICONTEC (Колумбія), IMNC (Мексика), INNORPI (Туніс), Inspecta Certification (Фінляндія), IRAM (Аргентина), JQA (Японія), KFQ (Корея), MIRTEC (Греція), MSZT (Угорщина), Nemko AS (Норвегія), NSAI (Ірландія), PCBC (Польща), Quality Austria ( Австрія), RR (Росія), SII (Ізраїль), SIQ (Словенія), SIRIM QAS International (Малайзія), SQS (Швейцарія), SRAC (Румунія), TEST-St.Petersburg (Росія), TSE (Туреччина), YUQS (Сербія).

Членами IQNet видано понад 310000 сертифікатів в понад 150 країнах світу, що становить 30% світового ринку по сертифікації систем менеджменту.

Партнерство IQNet в своєму розпорядженні більш ніж 17000 аудиторів і експертів для проведення аудитів у всіх основних видах економічної діяльності, на більш ніж 30 мовах світу.

В даний час IQNet є найбільшою міжнародною мережею по сертифікації.

Переваги для клієнтів IQNet
Поліпшення у виробництві продукції та наданні послуг підприємства і полегшення в міжнародній торгівлі; доступність у всьому світі послуг в області міжнародної сертифікації; єдиний гармонізований підхід до проведення аудитів і сертифікації світових споживачів.

Основними інструментами маркетингу IQNet є – сертифікат і сертифікаційний знак.

Сертифікат IQNet є головним свідченням для міжнародного визнання систем менеджменту усіма партнерами IQNet. Він завжди видається разом з сертифікатом партнера; у обох документів один і той же період дії. Сертифікат IQNet англійською мовою служить світовим паспортом для всіх клієнтів DQS та інших зацікавлених сторін у всьому міре. Використання сертифыкацыйного знаку IQNet можлива в рекламних цілях, на машинах, готелях, в газетах, на бланках компаній, в брошурах і т.д.

IQNet бере безпосередню участь в розробці стандартів і керівних вказівок, надає підтримку в роботі міжнародних організацій, будучи членом наступних організацій:

 • IAF (Міжнародного Форуму з акредитації)
 • ЕА (Європейської асоціації з акредитації)
 • ISO / CASCO (Оцінка відповідності)
 • ISO / TC 176 (Менеджмент якості, ISO 9001)
 • ISO / TC 207 (Довкілля, ISO 14001)
 • QuEST Forum (Телекомунікаційний зв’язок; TL 9000)
 • EFQM (Європейський фонд менеджменту якості)
 • CIES (Форум в галузі харчової промисловості)
 • GFSI (Міжнародна ініціатива в області безпеки продуктів харчування).

Основні цілі IQNet:

 • Визнання і просування сертифікатів, виданих Членами IQNet;
 • Задоволення вимог клієнтів, за допомогою надання їм інноваційні послуг, що додають цінність;
 • Надання послуг з глобальної оцінки якості та сертифікації на міжнародному рівні.

Пройшовши сертифікацію в DQS Group, наш клієнт має можливість на додаток до основного сертифікату отримати сертифікат єдиного міжнародного зразка IQNet, а в разі потреби, без додаткових перевірок оформити сертифікат будь-якого з її членів.

Сертифікати IQNet можуть бути оформлені в будь-який момент в період дії основного сертіфіката.Сертіфікат IQNet, який видається компаній DQS на додаток до основного сертифікату, за стандартом на відповідність яким проводилася сертифікація – головне свідчення міжнародного визнання DQS.

Акредитації

DQS certificate

DQS Group оцінює системи і процеси управління на основі близько 100 національних та міжнародно визнаних стандартів та специфікацій.
DQS Group також може запропонувати сертифікацію різних національних органів з акредитації в різних країнах, серед них: DAkkS, UKAS, ANAB, VDA QMC і UNIFE.

Для більш повного огляду, ми запрошуємо Вас відвідати веб-сайт DQS GmbH.

Вихідні дані, конфіденційність та відповідальність

ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ”, як член DQS Group

вул. Микільсько-Слобідська, 6д, Kиїв, 02002, Україна
тел/факс: +380(44) 541 1792, 459 7819
E-mail: occk@quality.kiev.ua

Керуючий директор:
Михайло Макух

ТОВ “МЦЯ “ПРИРОСТ”, як член DQS Group, дуже серйозно ставиться до захисту ваших особистих даних. Ми розглядаємо ваші особисті дані конфіденційно та відповідно до закону про захист даних. Ця політика конфіденційності повідомляє вас про те, як, в якій мірі та з якими цілями ми обробляємо особисті дані при використанні веб-сайту www.dqs.com.ua

1. Збір, обробка та використання персональних даних за запитом

Використання нашого сайту можливе без надання персональних даних. Ви не зобов’язані відвідувати цей веб-сайт і надавати жодних особистих даних. Якщо Ви не надасте нам особисту інформацію, ми не зможемо спілкуватися, і Ваші коментарі залишаться без відповіді. В іншому випадку для Вас не буде ніяких наслідків. Що стосується особистої інформації (наприклад, ім’я, адреса або адреса електронної пошти), яка збирається на нашому сайті, це робиться на добровільній основі, за винятком випадків, явно описаних нижче. Ці дані не будуть передані третім особам без вашої прямої згоди. Ми хотіли б зазначити, що передача даних через Інтернет (наприклад, спілкування електронною поштою) може бути небезпечною. Повний захист даних від доступу третіми особами неможливий.

Якщо обробка ваших особистих даних базується на вашій згоді, ви маєте право відкликати вашу згоду в будь-який час, наслідком буде те, що обробка вашої особистої інформації стане неприйнятною для майбутнього. Проте це не впливає на законність обробки, яка здійснювалась на підставі згоди до анулювання.

2. Обробка даних для використання сайту

Коли ви відвідуєте наш веб-сайт, ми збираємо необхідну інформацію, щоб ви могли його використовувати. Це включає в себе вашу IP-адресу та дані про початок, кінець та предмет вашого використання веб-сайту, а також будь-які ідентифікаційні дані. Ці дані використовуються для надання та розробки послуги відповідно до вимог. Вони завжди видаляються, як тільки вони більше не потрібні і немає зобов’язань щодо зберігання.

3. Згода на куки та веб-аналіз

Коли ви відвідуєте наш сайт, може з’явитися так званий «банер куки», яким ми повідомляємо вас про встановлення файлів куки для оптимізації веб-сайту  (див. параграф 4) та для веб-аналітики (див. параграф 5). Якщо ви згодні, можна продовжувати, як більш детально описано в наступних двох параграфах. Якщо Вас це не влаштовує — залиште наш сайт.

4. Куки

Якщо ви відвідуєте наш веб-сайт і даєте свою згоду (див. параграф 3), можливо, що інформація у вигляді файлу куки зберігається на вашому комп’ютері. Куки — це невеликі текстові файли, які надсилаються з веб-сервера у ваш браузер і зберігаються на жорсткому диску вашого комп’ютера. Це дозволяє розпізнати вас, коли ви знову відвідуєте сайт. Таким чином, ми можемо гарантувати найкращу функціональність сайту та виконувати, наприклад, веб-аналітики (див. параграф 5). Більшість браузерів налаштовані на автоматичне прийняття файлів куки. Ви можете дезактивувати зберігання файлів куки у своєму веб-браузері та мати можливість видаляти їх із жорсткого диска у будь-який час. Ми хотіли б звернути увагу на те, що використання функціоналу веб-сайту без файлів куки буде обмежено. Однак ви також можете використовувати свій веб-браузер лише для того, щоб запобігти встановленню певних куки-файлів (наприклад, файли куки з боку третіх сторін), наприклад, якщо ви хочете запобігти веб-відстеженню. Для отримання додаткової інформації див. розділ «Довідка» у вашому веб-браузері.

5. Веб-аналіз Google Analytics

Якщо ви відвідуєте нашу веб-сайт та надаєте згоду (див. параграф 3), ми використовуємо Google Analytics, службу веб-аналізу Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, США (Google). Google Analytics використовує файли cookie (див. параграф 4), щоб дозволити аналіз використання вами веб-сайту. Інформація про використання цього веб-сайту зазвичай передається на сервер Google у США та зберігається там. Однак Google скоротить Вашу IP-адресу в країнах-членах Європейського Союзу або в інших країнах-підписантах Угоди про Європейський економічний простір заздалегідь і тим самим зробить її анонімною. Тільки у виняткових випадках повна IP-адреса буде передана на сервер Google у США та скорочена там. Від імені оператора цього веб-сайту Google використовуватиме інформацію для оцінки вашого використання веб-сайту для складання звітів про діяльність.

Ви можете скасувати вашу згоду на веб-аналіз та відповідне використання файлів куки таким чином: З одного боку, зберігання файлів куки можна запобігти за допомогою відповідної настройки програмного забезпечення веб-браузера (див. параграф 4). По-друге, ви можете запобігти збиранню та передачі даних, пов’язаних із використанням вами веб-сайту (включаючи вашу IP-адресу) в Google та обробці цих даних компанією Google шляхом завантаження та встановлення додаткового браузера, доступного за наступним посиланням. Крім того, Ви можете заборонити Google Analytics збирати дані, встановивши на комп’ютері “Opt-Out-Cookie”; будь ласка, скористайтеся наступним посиланням: Відмовитися від Cookie. Додаткову інформацію про захист даних у Google Analytics можна знайти за адресою: https://policies.google.com.

6. Правова база для обробки

Правова база для обробки залежить від мети, для якої дані обробляються. Ми збираємо, як описано у параграфі 5, дані для вдосконалення веб-сайту на основі застосовного закону про захист даних для медіа.

7. Передача інформації третій стороні

Ваші особисті дані будуть передані третім особам тільки в випадку, якщо це дозволено законом, або якщо ви дали свою попередню згоду. Наприклад, ми можемо передавати дані іншим компаніям групи DQS, якщо це необхідно для відповіді на запит, який ви зробили. Ми надамо ваші дані державним органам лише в рамках юридичних зобов’язань або в результаті офіційного чи судового рішення.

Ваші особисті дані будуть передані третім особам, якщо це дозволено, або якщо ви дали свою попередню згоду. Наприклад, ми можемо надати дані іншим компаніям у групі DQS, якщо це необхідно для відповіді на запит, який ви зробили. Ми розголошуватимемо ваші дані лише державним органам у рамках юридичних зобов’язань або в судових наказах, або рішеннях суду. Передача інформації відбувається лише у випадку, якщо одержувач забезпечує адекватний рівень захисту даних та відсутність інших інтересів, які заслуговують захисту від передачі даних. Якщо у вас є які-небудь питання, зв’яжіться з відповідальним за захист даних (див. параграф 11).

8. Видалення

Дані, зібрані Google Analytics у вигляді псевдонімних профілів користувачів (параграф 5), будуть видалені не пізніше ніж через 38 місяців після останньої нової записи у відповідному профілі користувача. У всіх інших випадках ми видаляємо Ваші особисті дані, як тільки вони більше не потрібні для цілей, пов’язаних зі збиранням та обробкою, і якщо не існує жодних правових вимог щодо зберігання.

9. Захист даних

DQS Ukraine вніс необхідні технічні та організаційні заходи для захисту ваших персональних даних від втрати, знищення, маніпулювання та несанкціонованого доступу. Наші співробітники та всі особи, які займаються обробкою даних, зобов’язані дотримуватися законів про захист даних та конфіденційно ставитися до особистих даних. Наші співробітники відповідно навчені. І внутрішні, і зовнішні тести забезпечують дотримання всіх відповідних процесів захисту даних в DQS Ukraine.

10. Ваші права щодо персональних даних

Закон про захист даних надає Вам ряд прав щодо даних про вашу особу (так звані права суб’єктів даних). Взагалі, це право вимагати інформацію про Ваші особисті дані, що зберігаються в нас, а також право корегувати, видаляти або обмежити обробку цих даних та заперечувати проти обробки. Чи і в якій мірі ці права існують в окремих випадках, і які умови застосовуються, залежить від Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010. Якщо ви дали свою згоду на обробку Ваших особистих даних, Ви можете скасувати це в будь-який час. Ви також маєте право звернутися до компетентного контролюючого органу із захисту даних. Проте, якщо у вас є які-небудь питання або скарги щодо захисту даних у DQS Ukraine, радимо спочатку звернутися до нашого офісу (див. параграф 12).

11. Нема автоматичного єдиного рішення

Оскільки це не необхідно для укладання договору чи дозволено законом (як і у випадку перевірки віку), ми не використовуємо ваші особисті дані для автоматичних індивідуальних рішень.

12. Як ви можете зв’язатися з нами?

Ви знайдете наші контактні дані як відповідального органу на початку цього документу. Якщо ви бажаєте скористатися правами, зазначеними у пункті 10, або якщо у вас є будь-які питання до нас про захист даних або про цю декларацію про захист даних, ви також можете звернутися в наш офіс: occk@quality.kiev.ua

13. Поправка до політики конфіденційності

Нові юридичні вимоги, ділові рішення або технічні розробки можуть вимагати внесення змін до нашої політики конфіденційності. Політика конфіденційності буде відповідно адаптована. Ви завжди можете знайти останню версію на нашому сайті.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У випадку непрямих або прямих посилань на зовнішні інтернет-сайти (links), які не входять до сфери відповідальності DQS Ukraine, зобов’язання про відповідальність набирає чинності лише тоді, коли DQS Ukraine усвідомлює зміст, і якщо це буде технічно можливо і розумно використовувати для більш незаконного вмісту. Цим ми прямо заявляємо, що під час переходу за посиланням не було виявлено незаконного вмісту на сторінках, які мають бути пов’язані. Ми не маємо впливу на поточний і майбутній дизайн, зміст або походження пов’язаних сторінок. Ми чітко відмежовуємо себе від усього вмісту всіх пов’язаних сторінок, які були змінені після первинного посилання, а також від будь-якого незаконного або аморального інтернет-вмісту. Доступ за допомогою посилань на веб-сайти інших організацій є їх власною зоною відповідальності.

Зміст цього веб-сайту підпорядкований авторському праву. Використання пропонованої інформації та вмісту, крім приватних цілей, дозволяється лише з нашого дозволу.