Управління ризиками

Компанії по всьому світу, починаючи від всіх секторів бізнесу дивляться на DQS як на їх довіреного партнера з сертифікації систем управління. Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

ISO 22301ISO 31000

ISO 22301 – Управління безперервністю бізнесу

Тривалий успіх компанії залежить не тільки від запобігання проблемам та інцидентам, коли відбувається неминуче, але і на стадії підготовки.
Пожежі, повені, стихійні лиха, крадіжки, переривання роботи  ІТ, проблеми зі здоров’ям можуть миттєво довести виробництво в глухий кут – без попередження і коли ви цього найменше  очікуєте.
Проактивний підхід дозволяє мінімізувати вплив інцидентів і зрозуміти наслідки потенційних загроз. Наші кваліфіковані аудитори допоможуть вам в оцінці ризиків, а також запропонують засоби для будь-яких прогалин, які ви можете мати в своєму кризовому плані.

ISO 31000 – Управління ризикам

Безпечний бізнес, або: Наскільки безпечно ви можете дозволити собі таким не бути?

Неможливо в житті або бізнесі не стикатися з ризиком. Тому виникає питання – який ризик ви готові нести? Як ви можете передбачити і описати трансформацію комплексних ризиків вашої організації? Які стратегії ви можете використовувати, щоб направити вашу компанію на шлях до сталого розвитку? Які інституційні та організаційні передумови повинні бути використані для ефективної реалізації цих стратегій?

Ризик є вплив невизначеності на досягнення цілей. Управління ризикам саме для тих, хто хоче зрозуміти невизначеність, для тих хто бере участь в досягненні цілей своєї компанії, для тих хто хоче управляти своїми ризиками для того щоб забезпечити успішний результат.

Якщо ризик визначити як «вірогідність або загроза пошкодження, травми, відповідальності, втрати або іншого негативного явища, яке може бути нейтралізоване шляхом попередньої опосередкованої дії», то управління ризиками згідно з ISO 31000 є попередній опосередкований вплив що зменшує ризик до прийнятного мінімуму. Він регулює вимоги процесу управління ризиками і являє собою методологію аналізу ризику. Це також полегшує застосування багатьох стандартів в конкретних секторах, особливо у фінансовому секторі, ІТ, медичних пристроях або в автомобільній промисловості.

Управління ризиками охоплює ризики як оперативні, так і стратегічні за своїм характером з особливим акцентом на їх взаємодію і розвиток з плином часу.

Управління ризиками являє собою інструмент для компаній будь-якого бізнесу-сектора, які хотіли б використовувати свою систему управління для виявлення і аналізу ризиків на ранній стадії, з тим щоб зробити їх керованими. Реалізація управління ризиками підвищує як усвідомлення ризику, так і усвідомлення можливостей, а також її про-активний підхід допомагає забезпечити позитивний розвиток бізнесу в майбутньому. Таким чином, управління ризиками вплетено в організаційну схему і культуру в рамках всієї організації.

Переваги для вашої організації:

  • Поставка фактів для оцінки продуктивності та результатів,
  • Управляє як можливостями, так і ризиками, підвищує ймовірність досягнення цілей
  • Розробка стратегії управління ризиками та планів дій в надзвичайних ситуаціях
  • Єдина інтегрована система для виявлення, аналізу та оцінки ризиків
  • Стратегічна система раннього попередження
  • Зведення до мінімуму невизначеності результатів
  • Забезпечує наявність ресурсів, фінансових та інших