Управління ризиками

Управління ризиками

Компанії по всьому світу, починаючи від всіх секторів бізнесу дивляться на DQS як на їх довіреного партнера з сертифікації систем управління.
Дізнайтеся, що ми пропонуємо через огляд нижче, або зв’яжіться з нами, щоб побачити, як ми можемо бути вам корисні.

 

ISO 22301 – Управління безперервністю бізнесу (Business Continuity Management – BCM)

Тривалий успіх компаній залежить не тільки від запобігання проблем та інцидентів, але й від того, щоб бути готовим у разі неминучого.

Пожежі, повені, стихійні лиха, крадіжки, відключення інформаційних технологій та проблеми зі здоров’ям можуть миттєво зупинити виробництво – без попередження і коли ви цього найменше очікуєте.

Проактивний підхід дозволяє мінімізувати вплив інцидентів та розуміти наслідки потенційних загроз. Наші кваліфіковані аудитори допоможуть вам оцінити ризики та запропонують виправити будь-які прогалини у вашому кризовому плані.

Зміст та структура

Впровадження BCM відповідно до ISO 22301 дозволяє визначити фактори, які можуть негативно вплинути на безперервність ваших операцій. Систематично визначаючи ці фактори та впроваджуючи запобіжні заходи, плани дій у надзвичайних ситуаціях та процедури реагування, ви готуєте свою організацію до найгіршого. Стандарт визначає вимоги до ефективної системи BCM.

Переваги сертифікації ISO 22301

Впровадження та сертифікація системи управління безперервністю бізнесу створюють значні переваги:

  • Оптимізовані профілактичні заходи
  • Запевнення клієнтів, ділових партнерів та акціонерів, що ваша організація готова
  • Докази належної ретельності при скаргах внаслідок перерви в бізнесі
  • Економію витрат без впливу на продуктивність праці
  • Мінімізація часу простою, максимальна стійкість
Перегляд та його зміни

Менше тексту, більше гнучкості; менша диктату, більше прагматизму – у двох словах, це нова версія стандарту ISO 22301 для систем управління безперервністю бізнесу (BCMS). Хоча редакція не приносить кардинальних змін, нова версія стандарту є певним вдосконаленням і принесе ще більшу цінність для користувачів.

З часу своєї першої публікації в 2012 році стандарт ISO 22301 став міжнародним орієнтиром для систем управління безперервністю бізнесу. Згідно з опитуванням ISO, понад 4000 організацій мають сертифікат ISO 22301. Популярність стандарту поширилася серед дуже різноманітних галузей – якщо назвати лише кілька, DQS має сертифіковані банки, хімічні заводи, постачальників послуг ІТ, а також виробників автозапчастин.
Враховуючи цю популярність, ISO доцільно було лише переглянути свій стандарт і включити досвід його перших років використання. У січні 2019 року ISO опублікувала стандарт ISO/DIS 22301:2019, який є проектом нової версії. Хоча між проектом та остаточною версією можуть бути зміни, це вже дає чітке уявлення, чого очікувати.

Процес

Аудит можна проводити, коли відчуєте, що ви готові. Тривалість аудиту залежить від розміру та складності процесів, але завжди становить не менше 1 дня. Після успішного аудиту сертифікації ви отримуєте сертифікат з терміном дії три роки. Після сертифікації будуть необхідні щорічні аудиторські перевірки для підтримки статусу.

DQS, маючи більше 30 років досвіду, підтримує своїх клієнтів проводячи:

  • Вебінари
  • Семінари та тренінги
  • Аудит невідповідностей

Щоб отримати індивідуальну інформацію про ISO 22301, зв’яжіться з нашим офісом.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial