Вітаємо нове видання DQS Compact!

Вітаємо нове видання DQS Compact!

Ласкаво просимо до останнього видання DQS Compact, цифрового журналу для клієнтів DQS Group. У цьому випуску представлені статті експертів та наших глобальних клієнтів про переглянуті та нові стандарти, та теми пов’язані з ними, такими як ISO 45001, ISO 50001, GDPR, ISO 22000 та ISO 55001.

Оскільки в травні цього року Регламент Європейського Союзу про захист даних загального характеру (GDPR) набув чинності, компанії у всьому світі оновлюють політику конфіденційності даних і шукають підтвердження відповідності. Читайте тут про значимість цього регламенту, деякі питання та відповіді, які ми можемо надати на цю тему.

Переходячи до теми сертифікації, важливо зазначити що тут є новини про початковий перехід на ISO 45001 і те, що цей новий стандарт ISO, який базується на BS OH 18001, буде означати як для працівників, так і для організацій. Стандарт ISO 22000 для безпеки харчових продуктів також переглядається, як і ISO 50001 для енергетичного менеджменту.

Нарешті, що не менш важливо, ми особливо пишаємось тим, що деякі наші перші клієнти з усього світу демонструють впровадження нового ISO 45001. Читайте про компанії E.ON з Німеччини, CCAB AGRO з Бразилії та MACE від Об’єднаних Арабських Еміратів – слід сказати про досвід переходу з нашим місцевим офісом DQS.

Ми сподіваємось, вам сподобається читати наш журнал.

Редакція DQS Compact

Завантажити журнал
Опубліковано в Новини холдингу DQS